Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Романтичний образ нареченої

Романтичний образ нареченої

Хтось вибирає як весільний образ розкіш і пафос, хтось віддає перевагу епатажу, а комусь до вподоби романтичність. Як створити романтичний образ нареченої?

Романтичність та ніжність нерозривно пов'язані між собою. Тому під час створення романтичного образу слід звернути увагу до весільних сукні з тонких матеріалів - мережива, шовку, шифону. Вбрання з цих тканин виглядають легкими, повітряними та надзвичайно трепетними. Оздоблення має бути мінімальним, щоб не перевантажувати образ. Романтичності сукні надає така деталь, як повітряний шлейф, який приголомшливо виглядатиме на весільних фотографіях.

свадебные платья

Як аксесуари можна використовувати фату з легкої повітряної тканини або, за модою, тонку витончену накидку. Вдалим доповненням до романтичного образу стануть мереживні рукавички або витончена ажурна парасолька.

Дорогі дівчата! Запрошуємо вас до нашого весільного салону “Гранд Ажур”! Наші стилісти зроблять з вас найніжнішу, найтрепетнішу, найромантичнішу наречену!

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan