Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Шлейфи весільних суконь

Шлейфи весільних суконь

Колись шлейф вважався виключно королівським та придворним атрибутом. У наші дні весільну сукню зі шлейфом може дозволити собі будь-яка наречена. Багато хто вважає шлейф непрактичним - стискує рухи і до кінця свята набуває непотрібного вигляду.Дизайнери навчилися розв'язувати цю проблему – сьогодні існують різні варіанти застібок для шлейфа та навіть знімні варіанти. Тож не варто відмовляти собі у розкоші у такий знаменний день!

свадебные платья

Отже, ви вирішили купити весільну сукню зі шлейфом. Які види шлейфів бувають? Який підійде вам?

Шлейф пензель

Найкоротший і найдемократичніший вид шлейфу - "пензель". Він трохи виступає за поділ спідниці, надаючи їй додатковий обсяг. Найчастіше цей вид зустрічається на сукнях з силуетом року, які найбільше підходять високим дівчатам з модельними або навколо модельними параметрами фігури.

Шлейф "каплиця"

Найбільш популярними є шлейфи "каплиця" та "собор". "Каплиця" виступає на 1 - 1,5 м від лінії талії сукні і вважається універсальним. Він підходить до всіх силуетів, виглядає шикарно, причому досить демократичний, тому підійде для більшості весіль і для вінчання. Шлейф "собор" дещо довший (2 - 2,5 м), він шикарний та урочистий, підходить для розкішних банкетів. Тому якщо ви плануєте відносно скромне весілля, краще оберіть шлейф "каплиця".

Шлейф придворний та королівський

Придворний (до 3 метрів) та королівський (3 метри і більше) шлейфи зустрічаються хіба що серед наречених із королівських сімей або ж серед зірок кіно та шоу-бізнесу. Такий шлейф просто зобов'язує до багатого весілля з розкішною залою, величезною кількістю запрошених та вишуканими стравами. Якщо ваше весілля не претендує на статус багатої урочистості, краще відмовитися від такого довгого шлейфу. Ну, а якщо ви можете дозволити собі елітне весілля у дорогому готелі, сміливо замовляйте королівський шлейф!

Шлейф Ватто

Нарешті, шлейф Ватто – найоригінальніший та самобутній. На відміну від інших, він кріпиться не до талії, а до плечей на спинці сукні. Ватто може бути доповненням до іншого виду шлейфу, може використовуватись самостійно, за бажанням нареченої він стає довгим і коротким, перетворюється на бант або оригінальне продовження спідниці. Підходить для більшості силуетів, щоправда, не рекомендується нареченим із занадто широкими плечима, оскільки Ватто візуально робить широкі плечі квадратними.

Широкий модельний ряд весільних суконь зі шлейфом будь-якої довжини та будь-якого виду представлений у салоні "Гранд Ажур". Консультанти салону підберуть варіант, який підійде саме для вашого весілля!

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan