Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Синій та блакитний в оформленні весілля

Синій та блакитний в оформленні весілля

У цій статті ми поговоримо про один із найблагородніших “королівських” квітів, про синій…

Синій колір це колір аристократії. Тому, саме він, і його відтінки, дозволять вам створити дуже стильний, дорогий образ вашому весіллі. Задати її тон можна сказати і так. Тим більше не варто забувати, що зараз зима. А який колір на вашу думку буде виглядати ще актуальніше взимку як не синій?

Подивіться, як чудово можна організувати оформлення інтер'єру, використовуючи цю кольорову гаму:

Якщо ви хвилюєтеся, що синій, це холодний відтінок, не переживайте. Подивіться, як шикарно на його тлі виглядає наречена:

Якщо весільну сукню нареченої все ж таки краще залишити традиційного білого кольору, то з сукнями "подружок" можна і пограти небагато:

Весільні запрошення також радить оформити відповідно. Таким чином, ви вже спочатку налаштуєте всіх своїх гостей на те, що варто очікувати чогось неординарного. Попередньо створіть інтригу.

Ви все ще переживаєте, що наречена, тобто ви, виглядатимете окремо від феєрії, що відбувається навколо вас? Знову, кажемо вам, не переживайте. Зовсім не обов'язково одягати синю весільну сукню, достатньо буде просто привнести у свій образ легкі нотки основного кольору урочистостей. Найкращими акцентами можуть стати весільний букет і прикраси.

Ну і куди ж без короля банкету – весільного торта. Незалежно від того, який торт ви собі плануєте, дуже урочисті багатоярусний, або скромний, але великий (щоб на всіх гостей вистачило), не рекомендуємо вам робити його повністю синім. Захоплюватись не варто. Набагато благородніше на ньому виглядатимуть рідкісні вкраплення кольору основної теми.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan