Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Стильні альтернативи: ідеї для наречених, які не хочуть білу сукню

Стильні альтернативи: ідеї для наречених, які не хочуть білу сукню

Білі весільні сукні вже не так цікаво і незвично, тому сучасні наречені все більше намагаються створити нестандартні образи. Благо, зараз є величезний вибір нарядів, достатньо відвідати салон весільних суконь і знайти своє, неповторне.

Пастельні тони

Стильные альтернативы:Пастельные тона

Не всі наречені бажають кардинально відходити від класичних нарядів. Але в білому криється свій підступ - не всім дівчатам він навіч. А ось приємні кремові, ніжні рожеві та карамельні відтінки прекрасно підійдуть практично будь-якому кольоротипу. І якщо колірний ряд гармонійно доповнює костюм нареченого і поєднується з декором - можна сміливо купити брендову весільну сукню ніжного відтінку, щоб блищати красою і досконалістю.

Яскраві червоні

Стильные альтернативы:Яркие красные

Червоні та коралові сукні вибирають упевнені в собі та пристрасні дівчата. І що б там не говорили любителі стереотипів, таке оздоблення зробить небачений фурор. Для відповідності загальної концепції весілля бажано внести червоний колір в елементи декору, поєднуючи його з білим або матовим сірим.

Строгий чорний

Стильные альтернативы: Строгий черный

Останнім часом інтернет рясніє образами наречених, одягнених в чорні костюми. Особливо ефектно вони виглядають в поєднанні з мереживом або накидками-Кейп. Але з таким стилем варто бути обережною - будь-які деталі, будь то рукавички або фата в тон можуть зробити протилежний ефект, і яскравий неординарний образ перетвориться в траурний. Також важливо підібрати правильний крій: «принцеса» і «русалка» виглядатимуть неймовірно гармонійно.

Нестандартні рішення

Стильные альтернативы: Нестандартные решения

Нареченим, які хочуть бути не такими як всі, варто придивитися до модних брючних костюмів і комбінезонів. Тут також є місце для фантазії - моделі з відкритими плечима, асиметрією, мереживом і шлейфом, серед яких обов'язково знайдеться власний стиль.

У будь-якому випадку важливо, щоб наряд поєднувався з костюмом нареченого. Для цього можна додати до вбрання другий колір, який буде перегукуватися з аксесуарами пари. Тоді кожна деталь буде підкреслювати вашу гармонію, а образи будуть унікальними і незабутніми.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan