Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Сучасні вечірні образи в стилі Гетсбі

Сучасні вечірні образи в стилі Гетсбі

Джаз, гламур, шампанське, що вабить блиск і повітряні напівпрозорі тканини - все це ностальгія по 20-му років минулого століття, коли наряди стали дивно жіночними. Підпільні ресторани, борються з повсюдним сухим законом, відрізнялися і незмінною присутністю чудово одягнених дам. Вечірні сукні в стилі Гетсбі відображають часи гангстерської Америки в сучасній інтерпретації.

Вільний стиль

Вечерние платья в стиле Гетсби

Тісні корсети і листкові спідниці відзначилися. Їм на зміну прийшли легкий напівприлеглий крій, багатий бісерним і пайеточним декором. Тож не дивно, що такий фасон притягує серця багатьох дівчат і сьогодні. Цей трендовий вітання, що інтерпретується на новий лад, використовується провідними світовими дизайнерами.

Вечерние платья в стиле Гетсби 1

Купити вечірню сукню в стилі тієї епохи можна і популярних сьогодні напівпрозорих пастельних відтінків матеріалів, декорованих бахромою, бісером, паєтками, повтором рухів господині створюють динаміку. Прийнятні вони на лініях плечей і рук, при акцентуванні вирізу спини, на Подолі або по всій площі крою.

Вечерние платья в стиле Гетсби 2Повітря і шик нарядам складним і лаконічним надають пір'я, а нитка перлів завершує елегантний жіночний образ. Весільний салон пропонує нареченим і гостям урочистостей шикарні вбрання, що поєднують дух минулого і новомодні тенденції сучасних інтерпретацій моди епохи американських гангстерів. Підібрати можна і відповідні стилю аксесуари, ідеально довершує святковий образ винуватиці свята і її подруг.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan