Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Весілля на пляжі - вибираємо сукню

Весілля на пляжі - вибираємо сукню

З безкрайнім морським пейзажем як тло і солоним вітром, щоб не було так спекотно, пляж є чудовим місцем для весільної церемонії. Сонце, пісок і ваше кохання - що ще можна побажати? Звичайно красива весільна сукня!

Casual

Весілля на пляжі зазвичай передбачається в теплу пору року, тому легкі, дихаючі тканини (такі як шифон) будуть якнайкраще вибором. Як акцент можна вибрати весільну сукню з відкритою спинкою, з розрізом на спідниці і на тонких бретельках. Із салон Гранд ажур ми запропонуємо вам найкрасивіші моделі, в яких вам буде дуже комфортно.

Короткі пляжні весільні сукні

Коротка весільна сукня для пляжної церемонії - це практично і, до того ж дуже кокетливо. Ніякого піску, що забився в шлейф, ніякого мокрого подолу - вам легко та зручно!

Несподіваний образ

Якщо ви не хочете виглядати надто зазвичай на церемонії, то спробуємо підібрати більш вишукані вбрання. Як щодо пишної весільної сукні з м'які тюлі? Чи звабливої мереживної русалки? Такий вибір, звичайно, потребуватиме гламурного обрамлення місця. Але це буде надзвичайно гарна церемонія!

Дорогі нареченої, чекаємо на примірки в салоні Гранд Ажур.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan