Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Весільна сукня трансформер

Весільна сукня трансформер

Наявність величезного вибору приводить не меншою замішання, ніж повна відсутність такого. Тому в наш час для нареченої вибір весільної сукні -справа нелегка і дуже клопітка, враховуючи всю пишноту і різноманітність нарядів, аксесуарів і прикрас.Сучасна наречена може дозволити собі і традиційний білий наряд з довгою спідницею, і королівська сукня з мереживним шлейфом, і коротке весільна сукня, що відкриває ноги.

свадебные платья свадебные платья свадебные платья

Але що робити в тому випадку, якщо розпис і вінчання відбуваються в один день, а наречена схиляється до вибору сукні, в якому не покажеш в церкві? Купувати два наряди на один день - незручно і непрактично. Довге весільну сукню зі шлейфом прекрасно підійде для церкви, але буде незручним для урочистого святкування. І навпаки, елегантна сукня буде відмінним варіантом для свята, але ніяк не підійде для церковного обряду. До того ж такий фасон може бути розкритикований старшими родичами з більш консервативними поглядами.

Для таких випадків дизайнери створили універсальний винахід - сукня-трансформер, яке з розкішного королівського вбрання легко перетворюється в елегантну сукня з мінімумом незручних деталей.

Сукня-трансформер - універсальний винахід для сучасної нареченої


свадебные платья свадебные платья свадебные платья

Сукня-трансформер буває абсолютно будь-яких фасонів і стають відмінним виходом з положення для наречених, які бажають розкішно виглядати на церемонії розпису, відповідати вимогам церковного обряду, зробити красиву весільну фотосесію і при цьому не відчувати дискомфорту на святі, приймаючи вітання від гостей і активно беручи участь в різних конкурсах. Кількома легкими рухами після урочистого одруження і вінчання відстібається шлейф і нижній ярус, в результаті на нареченій залишається короткий відверту сукню. З королеви балу наречена перетворюється на елегантну сучасну леді. Краса весільного образу для урочистих церемоній змінюється зручністю для святкування, при цьому наречена не втрачає свого шарму і чарівності, залишаючись в центрі уваги протягом всього свята.

свадебные платья свадебные платья свадебные платья

Ще одна перевага цього незвичайного весільної сукні- короткий його варіант настільки практичний, що його можна згодом надягати на інші свята та інші урочисті заходи.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan