Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Весільні аксесуари - поради щодо вибору

Весільні аксесуари - поради щодо вибору

Яким би не було прекрасним весільна сукня, одного його недостатньо, щоб створити неповторний образ нареченої. Безперечно, сукня є своєрідним "центром Всесвіту", від якого слід відштовхуватися, створюючи весільний образ. Але завершити цей образ можна лише за допомогою таких штрихів, як взуття та аксесуари. Правильно підібрані туфельки, фата, прикраси - все це робить образ нареченої гармонійним, привабливим і неповторним!

Як правильно вибирати весільні аксесуари?

Перш за все, подумайте про туфельки. Взуття має не тільки поєднуватися з сукнею, а й бути зручною для нареченої! Як правило, весільні салони розташовують асортиментом туфельок, і, вибравши сукню, майбутня наречена може відразу ж підібрати до нього взуття, а стилісти допоможуть їй в цьому. Таку можливість дає своїм клієнткам і наш салон "Гранд Ажур".

Фата ... Цей аксесуар, колись мав сакральне значення, сьогодні використовується як данина поваги минулим традиціям. Вибирати фату потрібно, відштовхуючись від фасону сукні і довжини шлейфу. Для коротких весільних суконь або нарядів по фігурі підійде коротка пишна фата, для класичних суконь краще вибрати тонку фату "Собор" або "Каплиця". А деякі наречені і зовсім вважають за краще обійтися без цього аксесуара, замінивши його капелюшком або вуалеткой


.

Неможливо уявити весільний образ нареченої без прикрас! Біжутерія підбирається, виходячи з типу особи, фасону сукні та декору. Так, кулон або намисто виглядають або з ліфом "сердечко", або з повністю закритим ліфом. При наявності масивного декору слід надіти біжутерію невеликих розмірів. Зачіску можна прикрасити декоративним шпилькам, тіарою, діадемою, гребінцем або живими квітами - все залежить від того, яку концепцію ви вибрали спочатку.

і речі, як болеро або накидка, стануть в пригоді на випадок прохолодної погоди. Крім того, без них не обійтися, якщо ви плануєте вінчатися, а сукня, яке ви вибрали, не закриває плечі.

Милі наречені! У весільному салоні "Гранд Ажур" ви знайдете не тільки сукню своєї мрії - тут вас чекає весільний образ, про який ви так мріяли! Адже разом з сукнею наші стилісти підберуть для вас аксесуари, необхідні для того, щоб створити ваш ідеальний образ нареченої. Весільне взуття, фати і капелюшки, прикраси, біжутерія та інші весільні аксесуари - все це присутнє в асортименті нашого салону. Довіртеся нашим стилістам - і ви будете самої чудовою нареченою!

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan