Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Тематичне весілля - оригінальний сценарій, захоплення гостей

Тематичне весілля - оригінальний сценарій, захоплення гостей

У підготовці до весільного свята не буває малозначущих дрібниць. Все, від замовлення ресторану до запрошення гостей і покупки весільної сукні має бути враховано заздалегідь. Кожна деталь повинна бути продумана, щоб гості та молодята залишилися задоволені. Для тих, у кого не вистачає часу на самостійну підготовку, існує допомога весільних організаторів. Вони беруть на себе турботи про пошук місця, підготовці запрошень, розсадження гостей, виборі транспорту, покупці торта і написанні оригінального сценарію.

Оригінальний сценарій для весілля потрібен не тільки в тому випадку, якщо ви вирішили зробити тематичне свято. Сценарій повинен бути для того, щоб свято мало сенс і спланований хід подій, щоб кожен з гостей відчув себе потрібним і довгожданим, а сам день запам'ятався як яскраве і весела подія.

Тематическая свадьба – оригинальный сценарий, восторг гостей

Тематичне весілля - це свято, в основі якого лежить якась ідея. Такі весілля витримані в єдиній стилістиці, значно відрізняються від інших, привертають увагу і висловлюють індивідуальність молодої пари. Обрана тематика також допомагає визначитися з різними деталями: від костюмів до декору.

Ідеї тематичного весілля

в основі свята може лежати певна колірна гамма. Наприклад, восени можна зіграти весілля в оранжево-золотих і червоних відтінках. Це додасть святу особливий шарм, зробить цікаву фотосесію, декорації і банкет. Багато молодят вирішуються на мікс кольорів або райдужний захід. Таке весілля точно буде яскравою і ненудної, а гості зможуть надіти свої самі фантазійні вбрання.

Весілля в спортивному стилі. Це відмінний варіант для тих, хто дотримується здорового способу життя, професійно або аматорський займається спортом, є затятим фанатом якоїсь команди. Найпопулярніші варіанти весіль в стилі футболу, баскетболу, хокею.

Свято можна провести в дитячому стилі. Таке свято дозволить гостям зануритися в безтурботне і веселий час, коли вони були маленькими. Прогулянка в парку, дитячі забави, катання на каруселях, кулі та солодка вата можуть стати атрибутами такого свята.

В основі свята може лежати якесь художній твір. Наприклад, вже відомі випадки, коли пари робили весілля на основі книги, фільму, казки, мультфільму і навіть пісні.

Також весілля може мати спрямованість в певну часову епоху. Можна провести свято в стилі «Середньовіччя» або 60-х. рр. XX століття. Вибір теми повністю залежить від фантазії майбутніх чоловіка і дружини.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan