Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
(067)458-70-59
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Теплі аксесуари нареченої для осінньо-зимового весілля

Теплі аксесуари нареченої для осінньо-зимового весілля

Є думка, що початок весільного сезону починається в середині весни, і триває до серпня, вересня. Але чи варто дотримуватися цієї традиції? Вирішувати звичайно ж кожній нареченій в окремо, але ми, наприклад, так не вважаємо. Наша думка ґрунтується не тільки на власному суб'єктивному сприйнятті, а ще й на підставі надихаючих оповідань наших наречених, які зважилися провести свою весільну церемонію глибокої осені або взимку.

Теплые аксессуары невесты для осенне-зимней свадьбы

Як же яскраво, з обов'язку і барвисто, описують нам згодом наші наречені, які купили в нас весільну сукню, то, як пройшла їх весільна церемонія. Описую те, наскільки прекрасними вийшли їх пам'ятні фото на тлі засніжених пейзажів, або золотого листя осені ... І повірте, ще жодна дівчина, не сказала нам, що хоч щось було не так. А знаєте чому? просто головне питання стоїть не в сезоні проведення весілля, а в грамотної підготовку до неї. Але про це ми вам розповімо як-то в іншій статті. А зараз ми приділи особливу увагу своєму основному напрямку, формування образу нареченої для прохолодної погоди. Погодьтеся, адже наречена не повинна бути закутана в жупан, щоб не замерзнути, а й сильної банальщини теж не хочеться. Тому, сьогодні наш весільних салон запропонує вам кілька цікавих варіантів.

Свадебное платье с рукавами

Нехай це і звучить банально, адже всім так зрозуміло що це перше з чого варто почати. Але зайвий раз не наголошувати увагу на прекрасних вінчальних нарядах з рукавами, ми просто не можемо.

Чарівна казкова накидка

Чарующая сказочная накидка

Якщо ви в силу тих чи інших обставин не хочете надягати весільну шубку, зробіть свій вибір на користь дійсно казково образу нареченої з усім знайомої нам казки "Три горішки для Попелюшки". Пам'ятайте таку? Зараз подібні накидки вкрай модні, тому підібрати і придбати подібну у вас труднощів не складе.

Не забувайте про взуття!

Не забывайте про обувь!

Пам'ятаєте стару приказку, яка говорить "тримай ноги в теплі, а голову в холоді"? Так ось, вона як ніколи підходить саме для зимової весільної церемонії. Зимова наречена навряд чи буде себе почувати комфортно в елегантних весільних туфельках? А ось елегантні півчобітки, саме воно! По-перше, в них буде присутній внутрішній утеплювач, по-друге, більш висока, щільна і тепла підошва.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan