Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

ТОП-10 суконь для Весільної фотосесії

ТОП-10 суконь для Весільної фотосесії

День весілля прекрасний ... Але він пройде, і хоча спогади про нього ще довго буде грати в нашій пам'яті, скоро і вони підуть в минуле. А що ж тоді залишиться? Що буде нам все життя нагадувати про цей прекрасний день? Відповідь проста - весільна фотосесія! Професійна фотосесія з грамотним фотографом, прикрасить ваш весільний альбом незабутніми знімками, і просто яскравих і веселих моментів минулого дня.

Що важливо для гарної фотосесії?

  1. Хороший фотограф;
  2. Правильно підібраний антураж;
  3. Гарний наречений;
  4. Красива наречена.

А ось з цього місця - Красива наречена - нумо розгляньмо тему більш детально ..

Яка вона, гарна наречена?

Образ нареченої в цілому складається з тисячі дрібниць. Це і манікюр, і педикюр, і макіяж, і зачіска, і прикраси, і фата, і взуття, і, природно, весільну сукню! Вибираючи весільну сукню, треба наперед добре продумати той факт, що б воно ідеально виглядало на ваших весільних фото. Наряд повинен бути вам за розміром і бездоганно виглядати на вашій фігурі. Колір і відтінок сукні, обов'язково повинні бути вам до лиця. Сукня має підкреслювати ваші принади і одночасно, приховувати недоліки. Це все про індивідуальний вибір шлюбного вбрання. Але є й універсальні моделі, які начебто спеціально створені для створення ідеального образу нареченої на фото. Наш весільний салон зробила для Вас свою добірку на цю тему.

Весільна сукня Tamal від ТМ Armonia і Makko від Lanesta

свадебные платья 

Образ ніжного летить лебедя, назавжди закріпитися в пам'яті всіх запрошених гостей, і стане візитною карткою вашого весільного альбому.

Весільна сукня Rebekka від Anna Kuznetsova і Adina від Ida Tpre

 свадебные платья 

Якщо образ сексуальної кокетки, це те що ви так довго шукали - моделі весільних суконь Rebekka і Adina, прекрасно втілять його на ваших весільних фото.

Весільні сукні Camilla і Noell від Anna Kuznetsov

свадебные платья

Ці моделі допоможуть вам відтворити образ ніжності, зворушливості і романтики на вашій весільної фотосесії.

 Весільна сукня Benedikt від Anna Kuznetsova і Saona від Lanesta

свадебные платья 

Якщо вам хочеться королівської розкоші, якщо на весільних фото хочеться якомога більше підкреслити гідність цього дня, віддайте перевагу цим величним моделям! Якщо наші поради припали вам до душі, обов'язково записуйтеся на примірку до нас в весільний салон Гранд Ажур. Ми точно підберемо для Вас ідеальне весільну сукню!

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan