Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Унікальні ідеї весільної теми, щоб підкреслити вашу історію кохання

Унікальні ідеї весільної теми, щоб підкреслити вашу історію кохання

У кожної пари є своя неповторна історія кохання. І весілля - одна зі сторінок цієї історії. Так чому б не розповісти і не показати гостям всю вашу "сюжетну лінію"? Або продемонструвати те, що об'єднує вас, зробивши свій загальний інтерес головною концепцією весільного свята?

Підкреслити вашу історію кохання - це один із способів влаштувати оригінальну і неповторну весілля, навіть якщо ваші старші родичі налаштовані консервативно і наполягають на традиційних застіллях. Причому зробити це можна абсолютно не нав'язливо, не акцентуючи уваги. Наприклад, використовувати в оформленні залу то, що пов'язує вас. Це можуть бути тематичні фігурки на столах, це можуть бути картини або фотографії із зображенням міста або місця, де відбулося ваше знайомство, це можуть бути ексклюзивні написи на обручках, це можуть бути конкурси, присвячені історії кохання молодят.

Якщо проблема в вигляді консервативних родичів відсутній, то ваша історія кохання може стати головною тематикою урочистості! Також можна побудувати весілля на ваших спільних інтересах, навіть якщо ці інтереси - виключно сезонні. Наприклад, якщо ви завзяті піші туристи, але святкуєте весілля взимку, нічого не заважає вам створити похідну обстава і влаштувати застілля в форматі а-ля "посиденьки біля багаття" - з гітарою і похідним меню.

А можна просто зробити весілля кольору вашої любові! Згадайте, в яких тонах ви були одягнені в день знайомства або в день першого побачення. Наречена може вибрати весільну сукню в "кольорі вашої зустрічі" - благо, кольорові весільні сукні зараз в тренді. До речі, в нашому салоні "Гранд Ажур" представлений широкий асортимент таких суконь від провідних європейських виробників!

Якщо ви святкуєте весілля в тому ж місті, де познайомилися або вперше поцілувалися, вельми символічною буде фотосесія в місцях ваших перших зустрічей. Адже у вас збереглися фотографії того періоду? Додайте до них нові - на тому ж місці, але вже в новому статусі!

Скільки пар - стільки історій кохання! Кожна з них - унікальна і неповторна. І якщо ви хочете, щоб ваша весілля було настільки ж унікальною і неповторною, зробити її в ключі вашої історії кохання - найбільш виграшний варіант. Як ви впишете свою історію в концепцію весілля - вирішувати вам, все залежить від вашої фантазії!

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan