Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

В якому кольорі зробити весілля 2019

В якому кольорі зробити весілля 2019

Пастельні і соковиті ягідні відтінки були в фаворі у 2018 році. У нинішньому сезоні кольори насичені, глибокі і злегка приглушені. Сьогоднішні молодята представники досить розкутого покоління з відсутністю будь-яких забобонів. Весільні сукні, як свято в цілому, можуть мати будь-які відтінки.

Тофу

Цвет свадьбы 2019 Тофу

Від білого відрізняється ледь помітними теплими тональностями. І це перетворює трохи набриднути класику в модний вінчальний колір, який сумісний майже з усіма що існує, і навіч брюнеткам і блондинкам. Він підкреслює будь-який відтінок шкіри і надає вишуканості і стильності урочистого вбрання.

Ліловий крокус

Цвет свадьбы 2019 Лиловый крокус

Красиві весняні квіти. Ці «мрійливі» ніжні і романтичні тональності можна використовувати в оформленні або купити весільне плаття цього кольору, в якому щасливиця буде схожа на принцесу з діснеївських мультфільмів. Те ж стосується букетів на банкетних столах, свічок, скатертин, чохлів на кріслах.

Миндаль

Цвет свадьбы 2019 Миндаль

Бежевий з рожевим забарвленням, насичений яскравими фарбами створює нейтральний оазис в жарку погоду. Злегка темним шатенкам і русявим дівчатам дуже підуть весільні наряди в цих тонах, підкреслюючи все те, чим обдарувала красунь природа.

Цейлонський жовтий

Цвет свадьбы 2019 Цейлонский желтый

Від нейтрального до яскравого. Приємна пряна екзотика для літніх і осінніх свят. Наряди подружок, квіткові бутони, банти і стрічки в сонячному світлі викликають виключно позитивні емоції. Стильні човники на ніжках нареченої відмінно доповнить яскравий гармонійно підібраний букет. Єдино необхідно стежити за тим, щоб не перебрати міру. Надмірність в яскравому декорі неприпустима.

Червона груша

Цвет свадьбы 2019 Красная груша

Це два гармонійно поєднаних червоних тону в червені насиченість, глибинну і благородну.

Оливковий

Цвет свадьбы 2019 Оливковый

Асоціюється з загадковістю. Підходить прихильникам і класики, і сучасних тенденцій оформлення одружень.

Маковий

Цвет свадьбы 2019 МаковыйЦе фієста з танцями і позитивом. Яскраво-вогняна забарвлення автоматично звертає на себе увагу, пробуджуючи чуттєвість і пристрасть. Туфельки, намиста, краватки та інші аксесуари цих квітів можна підібрати, відвідавши весільний салон.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan