Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Ваш шлях до унікального весілля: створіть свою історію

Ваш шлях до унікального весілля: створіть свою історію

Ще століття тому весілля були схожі друг на друга. Усі пари дотримувалися традицій - це стосувалося і весільного плаття, і самої церемонії, і святкування. Сьогодні молоді мають повну свободу вибору, і багато пар прагнуть зробити своє весілля унікальним і неповторним. Хтось влаштовує виїзну церемонію на природі, хтось вибирає особливу стилістику з відповідним дрес-кодом та оформленням банкетної зали, хтось створює цілу виставу з костюмованими персонажами.

Як зробити так, щоб ваше весілля було справді унікальним і запам'яталося вам на довге і щасливе сімейне життя? Шлях найменшого опору - замінити традиційну музику в загсі на вибрані вами треки. Уявіть, як інші пари входитимуть до урочистої зали під марш Мендельсона, а ви - під ритмічні звуки хауса чи "під гітарну твердий рок"!

Ви можете придумати свій сюжет - наприклад, замість викупу нареченої наречений звільняє її з полону, борючись із драконом або іншим міфічним персонажем, або ж викрадає її, як у гостросюжетному фільмі. Такі варіанти можливі, якщо родичі молодих не надто консервативні.

Якщо ви плануєте молодіжне весілля, то замість звичних конкурсів можна влаштувати всілякі квести для гостей. А для любителів традиційних весільних урочистостей оригінальним рішенням може стати вибір певного кольору. Тим більше, що зараз модні кольорові весільні сукні, а кожен колір щось символізує. Наприклад, зелений – символ життя та гармонії. Зал, прикрашений у різних варіаціях зеленого, обов'язковий дрес-код для гостей та весільну сукню кольору м'яти на нареченій – така урочистість буде вигідно відрізнятися від інших традиційних святкувань.

Найголовніше правило на шляху до створення унікального весілля – гармонія. Гармонія у всьому, починаючи з вибору весільної сукні. Наряд із силуетом “принцеса” та королівським шлейфом не підійде для молодіжної вечірки, а елегантна сукня годі – не найкращий варіант для свята у стилі “ретро”. Сукня нареченої, костюм нареченого, оформлення залу, весільне меню, стиль та концепція урочистостей – все це має бути гармонійно. І якщо дотримуватися гармонії у всьому, то навіть найскромніша урочистість у традиційному стилі стане унікальною та неповторною!

Милі дівчата! Наш салон “Гранд Ажур” втілить ваші найпотаємніші та найсміливіші мрії про створення весільного образу! Приходьте до нас, і ми підберемо сукню, взуття та аксесуари відповідно до ваших побажань та концепції вашої урочистості!

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan