Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Вечірня сукня як спосіб вираження смаку і стилю жінки

Вечірня сукня як спосіб вираження смаку і стилю жінки

Дорогі дівчатка, починаючи дану статтю, хотілося б зауважити цілком очевидний факт, що будь-який наш одяг - це спосіб нашого самовираження. Але попереджаючи ваші подальші питання, відразу хочемо зауважити, що в зазвичай життя, для самовираження, нам доступна величезна безліч стилів одягу і їх варіацій в залежності від нашого настрою, характеру, і приводу.

Коли ж ми маємо на увазі в життя таку подію, як вихід у світ, тут мова може йти тільки про одне вбрання, вечірня сукня. І ось вибрати її, ту саму ідеальну вечірню сукню, дуже часто буває складніше за все. Чому? Та тільки тому, що крім вашого особистого смаку і переваг, є таке поняття як етикет - відповідність наряду події, і ось тут може виникнути просто маса підводних каменів!

Коктейльний варіант

  вечернее платье вечернее платье

І так, вибираючи вечірню сукню для денної вечірки, однозначним рішенням згідно з етикетом, буде коктейльна вечірня сукня. Залежно від ваших особистих бажань і натури, ви можете віддати перевагу моделям з пишною або вузькою спідницею, відкритим або закритим верхом.

Легкі варіанти

вечернее платье вечернее платье вечернее платье

Найчастіше, такі вечірні сукні прямого крою і виконані вони з фатину або органзи. Вони будуть доречні в тому випадку, якщо ви випускниця і шукаєте вечірню сукню на випускний, або ж, якщо вас запросили на чиєсь весілля .

  вечернее платье

Вечірні сукні в стилі "чорна краватка", це елегантні вечірні наряди, матеріалами для пошитих яких найчастіше служать оксамит, важке мереживо і шовку. В такому ракурсі, прекрасно виглядатимуть моделі вечірніх суконь з відкритою спинкою. ніякі експерименти з довгого наряду в такому випадку просто неприпустимі. Варіант один, тільки в підлогу. При цьому, ви можете для себе вибрати особливість подолу сукні. Чи буде на ньому присутній шлейф, або це буде вечірня сукня без шлейфа, вирішувати вам.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan