Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Вечірня сукня нареченої

Вечірня сукня нареченої

Вечірня сукня для нареченої – вбрання не менш значуще і важливе, ніж весільне. Багато наречених вважають за краще залишатися у весільній сукні весь залишок дня після урочистої церемонії, не змінюючи його на вечірню. Однак є й такі, хто бажає постати перед гостями у більш комфортному вечірньому вбранні. У цьому випадку варто подбати про сукню, яка буде свого роду продовженням весільного образу.

вечерние платья

Природно, на манекенах, створених за параметрами фотомоделей, будь-яка вечірня сукня буде сліпучою. А чи підійде воно вам, можна дізнатися лише одним способом – приміряти його. Слід пам'ятати, що якщо ви вирішили змінити весільне вбрання на вечірнє, то ваша вечірня сукня в жодному разі не повинна завдавати вам дискомфорту. Якщо на весільній церемонії ще допустимі деякі незручності заради незабутнього образу нареченої, то на святі, яке триватиме не одну годину, вам доведеться постійно бути в центрі уваги, приймати подарунки та привітання, спілкуватися з гостями.

Для наречених стрункої статури підійдуть сукні, що облягають, вигідно підкреслюють фігуру. Пишногрудим дівчатам з широкими стегнами ідеально підійде вбрання, що обтягує груди, з V-подібним вирізом і спідницею у формі трапеції. Панночки невисокого зросту будуть чудово виглядати в сукнях з довгою спідницею, а високі володарки тонкої талії - в коротких вбраннях, що облягають.

Важливою деталлю вечірньої сукні нареченої є рукави. Якщо дівчина має досить широкі плечі, їй не варто зайвий раз підкреслювати їх, вибираючи вбрання без рукавів. Такий варіант більше підійде для мініатюрних дівчат, а широкоплечі красуні будуть набагато вигідніше виглядати в сукні з рукавами, що приховують плечі. Власниці пишних грудей можуть вигідно підкреслити свої форми вирізом, а дівчатам з тонкою талією підійде пишна спідниця.

Не забувайте: вибираючи відповідну під особливості фігури сукню з онлайн-каталогу, потрібно обов'язково побувати в салоні і приміряти його, щоб потім не зіпсувати собі настрій, який чимось не підійшов, і витраченими на нього засобами.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan