Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Велике сімейне весілля

Велике сімейне весілля

Весілля - це не просто свято союзу двох люблячих сердець, це ще і ритуал створення нової сім'ї. І, звичайно, це можливість об'єднати сім'ї нареченої і нареченого в одне велике ціле, хоча б в цей день! Тоді атмосфера буде по-справжньому душевної і сімейної. За умови правильного підходу, природно. Як зробити так, щоб велика сімейне весілля не перетворилася в один суцільний стрес для молодих?

Перш за все, підрахуйте кількість родичів з кожного боку. Кого ви хочете бачити, крім батьків, братів і сестер? Кузенів, племінників, кумів, троюрідних тіток? Зрозумійте, що, швидше за все, ви не зможете вмістити всю рідню в банкетному залі. Адже є ще і ваші близькі друзі, яких ви теж хочете бачити! Тому заздалегідь визначитеся зі списком родичів. При плануванні цього списку враховуйте не лише особисті симпатії, а й взаємини між ріднею. Наприклад, якщо між вашою сестрою і двоюрідним братом кровна ворожнеча - чи варто псувати свято і собі, і гостям?

Пам'ятайте також і про те, що серед родичів можуть бути консервативно налаштовані люди, тому, плануючи велику сімейну весілля, ретельно продумайте концепцію свята і весільні образи. Звичайно, це ваше свято, і вам вирішувати, яке вибрати весільну сукню, але якщо є ймовірність конфлікту поколінь, найрозумнішим буде - знайти компромісне рішення.

Як розсадити родичів? Насправді це не має великого значення, адже під час свята будуть і танці, і конкурси, і невимушене спілкування. У гостей буде можливість встати з місць і поспілкуватися між собою, якщо вони сидять по різні боки залу. Якщо серед ваших рідних є неповнолітні діти, найкращий варіант - посадити їх поруч з батьками, щоб і вони відчули свою важливість. А молодих матусь з маленькими дітьми посадіть скраю, щоб їм було зручно відлучитися погодувати або переодягнути малюка.

І як же без загального фото, на якому збереться вся родина? Найкраще зробити таке фото перед початком застілля. Підіймати людей з їх місць під час трапези - не етично, а організувати їх в самому розпалі урочистості - дещо складно. Заздалегідь попередивши родичів про необхідність зробити сімейне фото перед тим, як все розсядуться по своїх місцях, ви полегшите завдання і фотографу, і собі, і своїм гостям!

Салон "Гранд Ажур" бажає вам теплій сімейне весілля! Гірко!

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan