Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Весілля твоєї мрії у стилі «Бохо»

Весілля твоєї мрії у стилі «Бохо»

Згадайте бриз. Згадайте ті відчуття, які ви відчували насолоджуючись ним. Це лише невелика частка того, що навіює Богемний стиль, або стиль Бохо, як заведено називати в сучасній інтерпретації.

Дуже легко зрозуміти, чому богемний стиль зараз такий популярний серед сучасної молоді, коли питання стосується організації весілля. Він простий і до того ж дуже бюджетний. Що стосується нареченої, тут також повністю відкрито простір для фантазії. Немає жодних обмежень у виборі сукні та прикрас. Головне, що треба пам'ятати - образ має виглядати просто, романтично та без пафосу. Бохо – це душа, і вона має бути у всьому.

Оформлення весілля

Якщо ви вважаєте, що організувати весілля у стилі Бохо так просто, як здається на перший погляд, ви дуже глибоко помиляєтесь. До речі, це можуть підтвердити навіть професійні весільні організатори. Але ми зі свого боку всіляко постараємося дати вам кілька натужностей, які сподіватимемося, допоможуть вам.

Квіти. Квіти – це основа-основи стилю Бохо. Це саме той аспект, в якому ви можете пограти на власний розсуд, щоправда, природно з нашими рекомендаціями. Головне пам'ятайте – винахідливість тут найважливіша. Додати трохи природи у вашу церемонію. І не зупиняйтесь на декорі приміщення. Ви можете навіть додати квіти до весільного торта. Тільки найважливіше – квіти мають бути живими!

Звисаючі елементи. Подумайте про такий вид декору, як гірлянди. Вони можуть бути квітковими, паперовими, з ліхтариками та без.


Мереживо. Богемний стиль не називався б Богемним, якби у ньому були присутні мереживні елементи. Ви можете прикрасити мережива вази з квітами. Можете додати мереживні штори на арку, біля якої вимовлятимете свої клятви, якщо у вас виїзна церемонія. Складайте композицію у своїй уяві та вперед!

Елементи сільського стиля. Додайте такі неоднозначні елементи як канат, хмиз, зв'язки або невеликі снопи сіна. Такі легкі етноелементи підкреслять характер весілля.

Весільні сукні у стилі Бохо

Вбрання богемної нареченої обов'язково має бути ніжним і романтичним - у тон до всього, що відбувається. Обов'язковими елементами такого плаття будуть:

  • мереживо
  • біла або молочна тканина
  • бісероплетіння
  • квіткові та етно візерунки

Ось кілька чудових прикладів весільних суконь Бохо, які вам може запропонувати наш салон:

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan