Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Весілля в стилі All White - поради щодо вибору сукні для подружок нареченої

Весілля в стилі All White - поради щодо вибору сукні для подружок нареченої

Якщо ви без розуму від білого кольору і вирішили зробити весільну святі в стилі All White, то повинні задуматися як підібрати сукні для подружок нареченої і не загубитися на їх фоні. Тому ми хочемо вам дати кілька порад, які слід врахувати, якщо ви прийняли рішення про білосніжною вечіркою.

Відтінки білого

Чистий білий, з його прохолодним відчуттям, досить непростий. Особливо для дівчат, яких він повнить. Ми рекомендуємо теплі відтінки білого - слонова кістка, біло-кремовий, світлий льон або квітково-білий - вони більш варіативні і підходять до багатьох відтінків шкіри. При цьому ви повинні домовитися зі своїми подружками хто буде в молочному, сніжному білому, а хто в його відтінках. Відтінок можете вибрати для себе ви, як наречена, а ваші подружки повинні будуть вибрати інший варіант білого.

Тканини і силуети

При виборі білого весільної сукні приділіть увагу силуету, тканини і деталей, вони допоможуть зіграти на контрасті. Якщо ви вибрали мереживне весільну сукню годе, нехай ваші подружки приміряють шифон або креп А-силуету. Якщо ви віддали перевагу пишна весільна сукня з органзи, то ваші подружки можуть вибрати прямі моделі з мереживною обробкою. Правильний вибір тканин і силуетів здатний значно пожвавити вашу весільну церемонію.

Букет нареченої

Білий колір сукні створить відмінний фон для вашого букета. А білі сукні ваших подружок будуть відмінною канвою для весільного квіткового декору. Різнобарвні квіткові композиції будуть грати яскравими фарбами на контрасті зі світлими шатами гостей і молодят.

Хочете підібрати білі сукні для подружок нареченої? Подивіться наш каталог, і приходьте на примірки в салон Гранд Ажур.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan