Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Весілля в стилі еко: декор майбутнього

Весілля в стилі еко: декор майбутнього

Екоконцепція весільного свята - це не просто писк моди. Це справжнє єднання з природою і прагнення до принципу максимальної екологічності. Влаштувати виїзну церемонію для такого розмаху недостатньо. Потрібно купити весільну сукню відповідної стилістики і відповідально поставитися до підбору прикрас.

Ті, що йдуть в ногу з часом люди, вже давно відмовилися від пластмасових декоративних елементів, бо вони шкодять не тільки здоров'ю людини, але і навколишньому середовищу. Але як зробити простір привабливим, урочистим і екобезпечним? З цим питанням треба розібратися.

Поради як зробити актуальний весільний дизайн

Советы как сделать актуальный свадебный дизайн

Перше, що необхідно підібрати - наряд нареченої. Підходящу сукню може запропонувати весільний салон в Києві «Гранд Ажур». Величезний асортимент фірмових убрань зробить цей найщасливіший день у житті справді неповторним.

Свадьба в стиле эко: декор будущего

Для прикраси залу можна використовувати екрани, проєкція і ефекти ілюмінації. Тоді приміщення буде виглядати не тільки святково, але і природно, адже світло буде гармонійно розставляти акценти. Говорячи про локації свята, то тут будуть доречні пейзажі природи, які і послужать як основної декорації.

Свадьба в стиле эко: декор будущего1

Вибір таких об'єктів набагато більше, ніж може здатися. Це старовинні садиби, тераси, замки, курорти, природні заповідники і шато. Такі місця не вимагають реклами або особливих прикрас, адже вони унікальні і самі є витвором архітектурного мистецтва, а їх ландшафт зачаровує всіх гостей.

Свадьба в стиле эко: декор будущего

Як доповнення відмінно підійдуть свіжі квіти пастельних тонів, жива романтична музика і незвичайний колорит місця. Також можна використовувати горшкові рослини, які потім будуть висаджені в ґрунт. Вони будуть живим символом цього прекрасного дня. Така атмосфера залишиться в пам'яті молодих на всю їх довге щасливе спільне життя.

Свадьба в стиле эко: декор будущего2

Екосвято повинно бути продумано до деталей. Потрібно віддавати перевагу натуральним тканинам в інтер'єрі - льону, бавовни, віскоза, бамбуку або шовку. Якщо бути використання свічок, то необхідно переконатися, що вони не з парафіну, а з воску. Дотримуючись цих простих правил, одруження стане самим яскравим і незабутнім днем, при цьому всі вимоги щодо екобезпеки будуть дотримані.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan