Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Весілля в стилі ЛОФТ

Весілля в стилі ЛОФТ

Концепція свята «Лофт» - це поєднання старовини і сучасних деталей. Така комбінація розбурхує свідомість, змушує учасників події переглянути своє ставлення до звичних речей. Церемонія здатна створити справжню урбаністичну обставу, але її не так-то просто організувати. Цей стиль з'явився в Україні зовсім не давно, тому молодята можуть зіткнутися з деякими проблемами під час підготовки.

Для полегшення ситуації, ми Вам розповімо про всі особливості напрямки лофт: декорування, підбір атрибутики, покупка нарядів, організаційні моменти і багато іншого, з чим можливо зіткнуться закохані.

Підбір і декор місця проведення заходу

Якщо Ви віддали перевагу цьому стилю, найголовніше завдання полягає в правильному виборі місця. Звичайна альтанка і ресторан не здатні відтворити необхідну обставу. Тому рекомендуємо пошукати старе і простора будівля, наприклад, не що функціонує заводи, фабрики, склади, Будинку культури, майстерні.

Обов'язкові умови - високі стелі, великі вікна, стіна з цегли або металу, багато вільного простору. Не варто нехтувати безпекою заради ексклюзивне весілля, тому не розглядайте споруди в аварійному стані.

Прикраса не повинно псувати атмосферу, а, навпаки, підкреслювати її. Тому рекомендується використовувати безліч світних лампочок для декору стелі, каркасів, балок, стін. Ідеальне доповнення - розмістити на симетрично розставлених столах свічки і маленькі квіткові композиції.

Незвичайною ідеєю стануть великі підсвічені символи на стінах, наприклад, перші літери імен нареченої і нареченого. Також для створення контрастності підійдуть мереживні і текстильні елементи в пастельних тонах.

Наряди для молодят

Вирушаючи в весільний салон, відмовтеся від пишного фасону. Сьогодні вони не актуальні, а також не поєднуються з обраним напрямом. Представниці прекрасної статі можуть одягатися в мереживні або шовкові весільні сукні, спадаючі вниз на величезний шлейф. Доповнити образ можливо масивними аксесуарами зі срібла або міді, а також простий укладанням волосся (розпущене, пучок, легкі завитки, кінський хвіст).

Купити весільну сукню можна в «Гранд Ажур», а ось майбутньому чоловікові слід пошукати костюм трійку в салонах чоловічого одягу. Радимо його доповнити капелюхом, метеликом, туфлями «Оксфорд».

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan