Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Весілля в стилі мінімалізму

Весілля в стилі мінімалізму

Мінімалізм в весіллі - явище не менш поширене, ніж гучні святкування з декількома десятками гостей. Тоді як одні пари мріють про великий банкет, інші вважають за краще вузьке коло запрошених і невелике, але затишне кафе. Весілля в стилі мінімалізму - це не тільки формат і кількість гостей. Це - ціла концепція, яка, як і будь-яка інша ідея для весілля, має свої характерні риси і висуває певні вимоги.

Перш за все, дрес-код. Для мінімалістичного весілля підійдуть скромні і стримані сукні. Ніякого блискучого декору, ніяких аплікацій та об'ємної вишивки, ніяких пишних спідниць, так і шлейф теж в такий дрес-код не вписується. Придивіться до весільної сукні в діловому стилі, сукні А-силуету, виконаному з одного матеріалу, сукні прямого крою або в грецькому стилі. Масивна біжутерія також буде недоречна

Найкращим варіантом місця проведення весілля в стилі мінімалізму буде невелике кафе, відкрита веранда або літній сад. У приміщенні не повинно бути великої кількості предметів інтер'єру. Пам'ятайте: якщо ви вибрали мінімалізм, дотримуйтеся його у всьому! Якщо говорити про декор місця проведення, то тут доречно твердження "краще менше, та краще". Дотримуйтеся одного тону - того, який ви вибрали, будь то білий, бузковий або пастельні тони. Для контрасту можна додати кілька предметів іншого кольору, наприклад, чорні свічники.

Що стосується флористики, то тут досить дотримуватися мінімалізму в кольорі і вигляді, але не боятися кількості! Наприклад, весільний букет нареченої може складатися з одних тільки білих троянд, доповнених зеленими гілочками. Зал можна прикрасити каскадних букетів того ж кольору, що і букет нареченої.Еслі до весільного меню складно висувати якісь вимоги, то до весільного торта вони є. Торт на мінімалистичного весіллі - це правильні згладжені форми і відсутність фігурок, крему та інших солодких прикрас.

Мінімалістичне весілля - прекрасний вибір для пар середнього достатку або ж для молодих, які вважають весілля виключно сімейним святом, тому хочуть відзначити цю подію в колі лише найближчих і дорогих людей. Ви вибрали весілля в стилі мінімалізму - а консультанти нашого салону "Гранд Ажур" допоможуть вам вибрати ідеальне плаття для такого весілля!

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan