Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Весілля в стилі рустик

Весілля в стилі рустикВесілля в стилі "рустик" (простіше кажучи - в сільському стилі) все частіше стає альтернативою пишних свят з величезною кількістю запрошених. По-перше, це безмежне поле для творчості, по-друге, це прекрасний варіант для бюджетного весілля! Адже декор можна створити самостійно!

Образи молодих

Весілля в стилі рустик спочатку передбачає простоту і привітність. Тому найкращий варіант для образу нареченої - весільну сукню в стилі бохо, вінок з живих квітів на голові і букет з польових квітів і трав. Наречений може надягти вільні штани і розстебнути верхній ґудзик сорочки. Якщо весілля передбачається в дусі традиційної української села, то безпрограшним варіантом образу будуть національні костюми.

Місце дії

Найкращий варіант місця проведення рустик-весілля - парк або заміський будинок з літньою терасою. Це також може бути і ресторан, але з обов'язковою умовою у вигляді автентичного сільського інтер'єру.

Меню і декор
Меню повинно повністю відповідати тематиці свята- сільська домашня кухня! У декорі не обійдеться без дерева і мішковини. Також невід'ємна частина рустик-весілля - польові квіти. І ніякої розкоші і елегантності! Простота, тепло і затишок, для створення якого підійдуть взяті з дому клаптеві килимки, старий телевізор, бабусину хустку, зв'язка сушених грибів, старі книги або вишиті рушники. Горщики на паркані або стара віз стануть відмінними варіантами для фотозони! Бутель з самогоном, заткнути кукурудзяним качаном, теж відмінно впишеться в інтер'єр. Головне - правильно розставити всі предмети, щоб створити справжню атмосферу заміського будинку.

На весіллі в стилі рустик не обійтися без крафт-паперу. На ній можна писати запрошення (не друкувати, а саме писати, можна навіть і пір'яною ручкою), її можна використовувати для декору, для проведення весільних конкурсів. І, звичайно ж, яка сільське весілля без фотосесії біля струмка або на сіннику! Справжнього сільського колориту в весільний фотоальбом додадуть тварини - собака, кіт, кролик або кінь.

Затишно і по-домашньому


Попри те, що наші предки відзначали весілля так, що гуляло все село, весілля в стилі рустик передбачає домашню і затишну атмосферу, а це означає вузьке коло запрошених. Тому подумайте двічі над таким концептом весілля, якщо ви хочете влаштувати свято з великою кількістю гостей.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan