Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Весільна фотосесія нареченої підказки для незабутніх фото

Весільна фотосесія нареченої підказки для незабутніх фото

Весільні фото - це завжди сентиментальні спогади про прекрасний день у житті молодят. Клятви, перший танець і ще багато всього, всього того, що залишиться в пам'яті. Фотографії - це завжди момент, який не повторити. Момент, що йде у вічність. Він залишається лише у ваших спогадах та на знімках. На прекрасних та барвистих весільних фотографіях. Постарайтеся, якнайбільше, покроково, сфотографувати цей день. І, сподіваємося, наші вам поради також не будуть зайвими!

Ми всі звикли, що збори нареченої, або, як їх ще називають, «проводи» – це завжди чи не трагічно сльозливий момент. Батьки відпускають доньку з чогось будинку та інші пристрасті. А ось наші західні колеги проводять цей час зовсім інакше. І які ж у них виходять чудові фотографії нареченої у колі «подружок», з келихами шампанського, наповненими до країв. Дивлячись на такі фото, сказати хочеться лише одне – Браво!

Фото с подружками невесты

Далі радимо вам зробити кілька знімків красуні-нареченої. Тільки і тут ми вам пропонуємо відійти від стандартних фото з тим, як вам роблять макіяж та інше. Зробіть дзеркальний знімок. Фотографії зроблені із дзеркальним відображенням у дзеркалі дуже особливі. Вони ніби подвоюють показані фотографу почуття.

Отражение невесты в Зеркале

Головне фото у зборах нареченої - процес одягнення у весільну сукню. Не забудьте про кадри з вашою зачіскою та прикрасами. Ще дуже красиво виглядає процес взуття весільних туфельок.

Невеста надевает платье

Невеста обувается

Фотосессия невесты

Дуже зворушливими будуть 2 особливі символічні фотографії. Перша, коли мати нареченої одягає на дівчину фату перед весіллям, як символ свого благословення. І друга, коли новоспечена свекруха знімає з дружини свого сина фату, на знак того, що вона приймає її в сім'ю.

Мама надевает фату на невесту

Танець нареченої з батьком. Теж дуже символічно. У день весілля батько віддає свою маленьку кохану дівчинку до рук коханого нею чоловіка. Тепер інший чоловік, її чоловік, піклуватиметься про неї, оберігатиме її. Тепер інший чоловік буде №1 у її житті, а він, батько, відійде на другий план...

Танец невесты с отцом

Нарешті, але, не в останню чергу, знайдіть момент, щоб подякувати своїй матері за все, що вона для вас робить. Ніжні сімейні моменти – це те, що змусить вас посміхатися довгі роки.

Фото невесты с мамой

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan