Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Весільна сукня з бантом

Весільна сукня з бантом

Існує багато способів прикраси вінчальних нарядів. Вони різні за характером так само, як і майбутні дружини. Декор може бути стриманим, ексцентричним, з великими і дрібними деталями, контрастними або гармонує в кольорі і фактурі з основними елементами, з яких створені весільні сукні. Але бант - це кокетування і романтичність. А головне він підходить під багато стильові особливості.

Розташування

Бант на грудях - це яскравість і виразність. Рішення сміливе, романтичне і в гармонії з різними типами складання. Це мінімалізм в декорі при пишних формах - завищена талія з ніжним поясом. Красиво зав'язана стрічка розташована під ліфом без явного акцентування. Відмінний варіант для жінок при надії.

Свадебное платье с бантом PEPEBOTELLA

Маючи струнке тіло можна використовувати виразність, застосовуючи великі елементи декорування. При асиметричному крої, можна підкреслити його незвичайність за допомогою бантів або лаконічних вузлів на ліфові.Красива дівоча фігура просто вимагають того, щоб купити весільну сукню з більшим чи акуратним маленьким текстильним декором на талії, яке буде притягувати до себе увагу, тим самим, показуючи бездоганність складання нареченої.

Ця частина прикраси може використовуватися самостійно або поєднуватися з вишивками і стразами. Незвично і вишукано це можна поєднувати в моделях з асиметричними поясами. Навіть лаконічність придбає нотки зворушливості і крихкості.

На спинці бантик виглядає дуже романтично. Він може бути один або кілька невеликих, що прикрашають вставку. У першому випадку потрібно підшукати повітряні і розкішні вбрання з багатошаровими спідницями і чарівними шлейфами. Відкрита спина, яку хочеться виділити потребує невеликих бантиків, які надають всьому образу романтизму і привабливості.

свадебное платья

Весільний салон пропонує сукні з оригінальними деталями - дизайнерська вигадка робить з класики щось зовсім несподіване і екстравагантне. Прикраса з матеріалу може відтіняти білосніжний наряд, якщо буде виконано в контрастному кольорі. Одночасно воно може задавати тон у виборі ошатне взуття та аксесуарів, а також елементів костюма, в якому буде красуватися наречений.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan