Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Весільні букети з півоній

Весільні букети з півоній

У наш час особлива популярність належить весільним букетів, що складається з пишних півоній. Флористи віддають перевагу цим кольорам через їх ніжного забарвлення, незвичайної фактури і неймовірно чуттєвого запаху. Під час підготовки до самого романтичному моменту, наречені можуть відвідувати весільний салон в будь-який період року. Але з квітковими композиціями справи йдуть по-іншому, адже для них існують обмеження.

Коли і як вибирати?

Починається сезон цвітіння в травні, пік припадає на червень місяць. До кінця літа оформлювачі букетів відзначають спад для цих прекрасних суцвіть. У цей період ціна на них не висока, якщо Ваше свято призначено на інший час, доведеться трохи переплатити за їх красу.

Весільні сукні потребують ретельного підбора, також, як і флористичні композиції. Тому рекомендуємо звернути увагу на:

  • бутони. Вони повинна бути м'якими і злегка розкритими;
  • відсутність темних плям, що означають початок гниття;
  • структуру стебел. Тривале збереження форми можливо виключно, якщо «ніжки» будуть міцними.

Для ідеального букета підходить сорт Мазерс Чойс, Ред Чарм, Сара Бернар і Гардения. Інші різновиди характеризуються швидким осипання пелюсток.

Гармонійність

Списку кожної нареченої на першому місці значиться «купити весільну сукню», але це зовсім не означає, що інші приготування не важливі. Особлива урочиста обставина створюється за допомогою флористичних елементів в руках нареченої і оформленні залу.

Бездоганно виглядають півонії в поєднанні з гвоздиками, анемонами, трояндами і гортензіями. Ці варіації гармонійно доповнюють один одного, оскільки схожі за формою квітки. Експерти рекомендують розбавити букетик зеленню, наприклад, евкаліптом, стахиса, листами оливкового дерева. Кольорове виконання може бути різним: єдина гамма, поєднання близьких тонів (рожевий з червоним або білим).

Особливості догляду

Все в образі нареченої має гармонійно поєднуватися, доповнювати створений образ. Дотримуючись наших порад, Ви зможете зберегти свіжість квітів протягом довгого періоду:

  • регулярне обприскування суцвіть дозволить зупинити всихання в задушливому приміщенні;
  • щоб бутончик розкрилися, розщепніть ножем або ножицями їх стеблинки. Потім помістіть рослина в теплу воду;
  • композиція оформляється напередодні весілля, тому зберігати її потрібно в прохолодному місці.
Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan