Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Весільні ідеї: Пікнік на пляжі

Весільні ідеї: Пікнік на пляжі

Вам подобається ідея сказати "Я згодна взяти в чоловіки цієї людини" на піщаному березі, де морські або океанські хвилі м'яко набігають на пісок? Де ваше весільна сукня майорить під легким бризом, де ви йдете з коханим босоніж по піску, тримаючись за руки. Якщо так, то існує безліч унікальних варіантів, як влаштувати весілля на узбережжі. Додайте до нас пікнік на пляжі, і у вас буде чудове весілля, яку ви будете з теплотою згадувати багато років.

Самостійна організація

Ви напевно знаєте приказку: "Хочеш зробити добре, зроби це сам." І попри те, що цей підхід може бути складним у виконанні, в даному конкретному випадку він цілком виконаємо, особливо якщо ви заручитися допомогою друзів і родичів. Весілля в стилі пікніка на пляжі може бути як спрощеної так і досить помпезною. Така локація як пляж може бути дуже красиво декорована. Можна вибрати пляж неподалік від ресторану, в якому ви будете замовляти кейтеринг.

Ви можете принести один одному присяга вічної любові під аркою з натурального, винесеного на берег дерева, прикрашеного квітами, шифоном або навіть рибальської мережі або бісерними нитками.

Вибір їжі

Розміщення гостей

Тут два варіанти: або традиційне застілля сидячи на покривалах, або легкі складні або ротангові столи і стільці. Не забудьте про достатню кількість подушечок, щоб вашим гостям було зручно. Декор може бути квітковим або в морській тематиці.

Не виключайте можливість поганої погоди. Радимо заздалегідь приготувати тенти, які укриють вас від негоди в разі чого.

І переконайтеся, що вашим гостям буде куди ходити в туалет. Якщо обладнаного туалету поблизу немає, необхідно орендувати кілька біотуалетів.

Декор

Попборуйте Бохо шик або іншу весільну тему, в якій можна і потрібно використовувати декор ручної роботи. Спробуйте звернутися з стилю хіпі. Тропічна тема також буде доречна.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan