Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Весільні сукні для реєстрації в загсі

Весільні сукні для реєстрації в загсі

Весілля - це не обов'язково пишний банкет в ресторані або виїзне свято з великою кількістю гостей. Чимало пар воліють гучним урочистостям скромний розпис і домашнє чаювання в оточенні найближчих людей. Для таких цілей зовсім не обов'язково купувати розкішну весільну сукню. Проте, нареченій хочеться виглядати по-особливому в день, коли вона офіційно стає дружиною! Яке весільну сукню підійде для реєстрації в загсі?

Для скромної церемонії розпису найкращий варіант - весільна сукня в мінімалістичному стилі. Прямий силует, спідниця міді або максі, відсутність шлейфу і мінімум декору. Діловий дрес-код також підійде для такої церемонії.


Весільний салон "Гранд Ажур" пропонує розглянути декілька найбільш вдалих суконь для офіційного розпису, яка не передбачає подальшого свята.

Коротке весільна сукня одне з кращих рішень для загсу, якщо церемонія призначена на теплу пору року. Утримайтеся від коктейльних суконь, зверніть увагу на більш скромні і прості наряди.

Елегантність ніхто не відміняв! Для реєстрації в загсі досить гарні довгі весільні сукні, що підкреслюють фігуру. Просто і зі смаком!

Весільний костюм в діловому стилі є прекрасною альтернативою розкішному поряд! Мабуть, це найкращий варіант для розпису в будній день або для жінки, яка дотримується даного стилю в повсякденному житті.

Якщо весільна сукня не принципово, рекомендуємо зупинити свій вибір на однотонному вечірній сукні, найбільш відповідному вашому повсякденного стилю. Принадність такого рішення в тому, що вечірня сукня ви зможете надягати і на інші свято, змінюючи і доповнюючи образ за допомогою макіяжу, прикрас та аксесуарів. Саме через практичність на користь вечірньої сукні для реєстрації в загсі роблять вибір багато наречених, які не віддали перевагу багатолюдному гучного святкування.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan