Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Весільні сукні в ретро стилі для Вашої оригінального весілля

Весільні сукні в ретро стилі для Вашої оригінального весілля

Шістдесяті були символічною епохою у світі моди. Від елегантності Джекі Кеннеді Онасіс до сміливих рішень модною культури Лондона. За десять років мода змінилася назавжди. Цей стиль досі знаходить відгук у модних дизайнерів і модниць по всьому світу. І весільні сукні далеко не виняток. Весільний салон Гранд Ажур пропонує вам весільні сукні, натхненні епохою 60-х.

   Свадебное платье Catalunya 01131.00.00 

Весільна сукня ретро - це чисті лінії, "чайна довжина" або ж до колін, розкльошені пишні спідниці, короткі рукави, довгі рукави, можна обійтися і зовсім без рукавів і бретелей, і багато елегантності.

А як же подружки нареченої? Їм теж потрібно дотриматися стилю. І салон гранд ажур приготував для цього випадку особливі вечірні сукні.

Вечернее платье 3302  Вечернее платье 23434

Ви знайшли своє унікальне весільну сукню в стилі ретро? Тепер слід продумати інші деталі вашого весільного свята. По-перше, переконайтеся, що ваші гості в курсі, що ви і ваш наречений запланували весілля в стилі 60-х. Стиль потрібно дотримати в усьому: декор і запрошення в стилі поп-арт - обов'язкові. Налаковані волосся і яскравий макіяж також обов'язкові. Спробуйте накладні вії і густо підвести очі стрілками для створення ефекту "котячих очей". Чоловіки нехай приміряють костюми цікавих забарвлень і не забудуть про підтяжки. І як завершальний штрих - Кадилак 62 роки в якості вашого весільного автомобіля. Важитися - ваше весілля - той самий день, коли можна втілити свої мрії в життя!

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan