Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Весільні сукні з бантами від салону Гранд Ажур

Весільні сукні з бантами від салону Гранд Ажур

Нове - це добре забуте старе! Сукні, прикрашені бантами, були невід'ємною частиною гардеробу дам з вищого світу в минулих століттях. У ХХ столітті мода на них пішла в небуття, і, нарешті, в сезону 2018 весільні сукні з бантами знову стають трендом. Бант, незалежно від його розміру, надає образу нареченої додаткової жіночності і урочистості. І, попри те, що зараз в моді об'ємні аксесуари, невеликі скромні бантики також є трендом сезону.

Величезні або мініатюрні, строгі або кокетливі, без зайвих деталей або з акуратними стрічками - розглянемо види бантів на прикладі весільних суконь, представлених в нашому салоні "Гранд Ажур".Найбільше поширеним місцем для кріплення банта є талія. Об'ємний бант зі стрічками, виконаний з тієї ж тканини, що і плаття, шикарно доповнює довгий шлейф, і образ нареченої виглядає сучасно і водночас аристократично.

Поєднання аристократизму і наших днів - стильний ремінець на талії, схоплений ззаду невеликим бантиком. Сміливе і оригінальне схрещення традицій різних часів.

Бант на талії збоку - також вигідне рішення, яке особливо оригінально виглядає нижче лінії талії. Таке розташування банта притягує погляди навколишніх і привносить в образ нареченої якийсь незвичайний штрих. Виглядає дійсно здорово, будь то бант того ж кольору, що сама сукня, або контрастує не тільки за кольором, але і за матеріалом.

Мінімалістичне весільну сукню з бантом - чи можливо? Можливо, приклад - весільна сукня 5188 від Fara Sposa. Мереживний ліф, спідниця максі з невеликим шлейфом і мініатюрний бантик спереду на лінії талії. Вигідно виглядає таке розташування банта і на коктейльній сукні. Широкий атласний бант в поєднанні з А-силуетом і драпірованим ліфом - хіба не чудово? Візуальний доказ тому - весільну сукню Selena (Novia D'Art, Іспанія).

Наведені вище моделі - це далеко не повний асортимент! У салоні "Гранд Ажур" представлені весільні сукні з бантами різних розмірів і стилів. Одне з цих прекрасних платтів вже чекає вас!

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan