Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Весільні сукні з корсетом

Весільні сукні з корсетом

Весільна сукня з корсетом має безліч позитивних моментів. Завдяки корсету можна скорегувати фігуру. Мода на такі сукні знову повертає нас в старовинні часи, де кожна дівчина могла відчути себе як мінімум придворною дамою.

Види весільної сукні з корсетом

свадебное платье

Для того, щоб виявити всі позитивні і негативні риси суконь з корсетом, ми уважно їх розглянемо. Є три варіанти, що цікавить нас весільної сукні:

-Корсет пришитий до сукні;
- Окремо спідниця, окремо корсет;
- Сукня з заниженою талією .

Сам корсет може або шнуруватися, тобто в ньому передбачені стрічки або інші елементи, за допомогою яких корсет затягується до потрібних розмірів. Або - фіксуватися за допомогою блискавки. Купуючи сукню з другим варіантом застібки - уважно підбирайте потрібний розмір.

свадебное платье 19038

Перший варіант сукні, де корсет пришитий до нього, не обтягує фігуру, а просто надає гарний силует. Сукня з такою шнурівкою зазвичай довге, в підлогу. Воно добре буде виглядати на струнких наречених.Наряд, де спідниця і корсет йдуть окремо, може підійти дівчатам, які мають повненьку фігуру. Зверху вашу груди фіксує корсет, а широкі стегна прикриває пишна спідниця. В цьому випадку, спідниця не відтягує корсет вниз.

Сукня із заниженою талією корсета. Цей варіант підійде тим, у кого немає істотних особливостей в фігурі і не потрібно що-небудь приховувати. Дуже мати вигляд, на дівчатах з ідеальною фігурою. Це найбільш популярний фасон такого весільної сукні.

Матеріал для весільної сукні з корсетом

свадебное платье

Чим легше і м'якше буде структура тканини, тим більш плавними лініями струмуватиме поділ сукні. М'які тканини покликані надавати красиві обриси постаті нареченої. У весільному вбранні текстура тканини може бути комбінована. Наприклад, з атласом, шовком і тафтою ідеально поєднується мереживо. За рахунок мереживного корсета, нареченої, які не можуть похвалитися своїм бюстом, можуть з легкістю підкоригувати цю особливість фігури. Єдина умова, якщо ви вибираєте мереживо, то воно повинно бути не одне в ансамблі. Доповнити його допоможуть мереживні рукавички або панчішки, якщо фасон спідниці дозволяє показати вашу ніжку.

Рекомендації по вибору весільної сукні

свадебное платье Diana_

  1.  Если у вас нет существенных недостатков в фигуре, то свадебный наряд подбирается в соответствии с вашими размерами.
  2.  Если вам нужно подкорректировать некоторые моменты, то корсет лучше выбирать на размер меньше.
  3.  Корсет с одной шнуровкой. В идеале стягивание корсета осуществляется на 5 максимум 10 сантиметров.
  4. При этом не должно возникать какого-либо дискомфорта.Віддаючи перевагу двом шнурівки (з боків), будьте гранично уважними. нерівномірне стягування шнурівки з обох сторін може привести до перекосу всього силуету.
  5. Попередньо необхідно потренуватися, щоб ходити в корсеті, приблизно по три години на день.
  6. Якщо ви звикли активно проводити свята, то таке вбрання буде вас обмежувати. Весільна сукня з корсетом на увазі плавні, неквапливі рухи.
Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan