Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Весільні сукні з об'ємним квітковим декором

Весільні сукні з об'ємним квітковим декором

Квітковий декор - це завжди виграшний варіант незалежно від пори року! Навесні і влітку, коли природа в буквальному сенсі цвіте і пахне, такий декор підкреслює властиву сезону легкість і романтичність. Пізньої осені і взимку квіти на весільній сукні привносять в образ нареченої теплоту, що контрастує з погодою. Тому можна сміливо стверджувати - ви не прогадаєте, вибравши сукню з таким декором, будь то дрібна вишивка по всій довжині плаття, аплікації на ліфі або один велика квітка на плечі або поясі.

 

Весільний салон "Гранд Ажур" представляє найкращі весільні сукні з об'ємним квітковим декором!

Один або кілька об'ємних квіток на весільній сукні з мінімумом декору або взагалі без такого - прекрасне рішення і для класики, і для мінімалізму, і для стилю бохо. Ось, наприклад, весільне плаття Selena Lanesta - скромний, але від цього не менш шикарний наряд. На першому - кілька атласних квіток на поясі, на другому - один великий повітряна квітка на правому плечі.

Об'ємний квітковий декор на ліфі - один з найпоширеніших варіантів обробки весільної сукні. Причому і аплікація на непрозорому ліфі, і рельєфна вишивка на ілюзорному декольте або виконаних з тонкої прозорої тканини рукавах - обидва різновиди обробки виглядають одночасно шикарно, вишукано і романтично!

  свадебное платья с цветочным декором AURORA

   свадебные платья

На окрему увагу заслуговують сукні зі спідницею, прикрашеної об'ємними квітами. Навіть громіздкий пишний силует з таким декором виглядає легким і повітряним.

свадебное платья с цветочным декором 08091  

І це далеко не повний асортимент весільних суконь з об'ємним квітковим декором, представлених в нашому салоні! Їх набагато більше, і, можливо, одне з них чекає саме Вас!

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan