Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Весільні тренди на 2018 рік (частина 2)

Весільні тренди на 2018 рік (частина 2)

У цій статті ми продовжуємо свою розповідь про весільні тренди 2018 року! Матеріали попередній статті, ви знайдете за посиланням ...

Весільне меню

Традиційне застілля з властивими йому столами, ломляться від страв, виходить з моди. Альтернативне рішення для весільної трапези - фан-бари з наповненням, не традиційним для весілля. Яким буде це наповнення - залежить від самого початку обраної концепції свята. Це можуть бути і суші, і буритос, і голубці, і гамбургери, і пиріжки, і все, що так чи інакше вписується в загальну ідею свята. На солодке замість тістечок з великою кількістю крему можна подати пампушки, калачі, круасани та інші домашні солодощі. Наявність невеликої кількості крему допускається на весільному торті.

Кількість гостей

Головний тренд весілля 2018 - спілкування і душевна атмосфера. Чи вийде створити таку, запросивши сотню гостей? Навряд чи. Для теплої родинної атмосфери справедливим є твердження "краще менше, та краще". І справа не в тому, що весілля на 20-30 запрошених обійдеться в рази дешевше, немає. Справа саме в атмосфері. Найближчі та найрідніші люди, які, до того ж знайомі один з одним, зуміють невимушено спілкуватися, брати участь у розважальній програмі, не розбиваючись на окремі компанії. Цілісність - один з девізів нових віянь весільної моди.Ну, а якщо у вас велика сім'я, в якій панує мир і гармонія, і не запросити всіх просто неможливо - що ж, залишається тільки порадіти за молодих, у яких такі взаємини з великою кількістю родичів!

Розважальна програма

На зміну традиційним конкурсам з тамадою приходять нові види розважальної програми. Це можуть бути цікаві майстер-класи для гостей, інтерактивні зони, захоплюючі квести, виступ живої групи або артистів оригінального жанру - що завгодно, але з одним головною умовою: у гостей ЗАВЖДИ має залишатися час для невимушеного спілкування.

І, звичайно ж, найголовніше - гармонія. Це ніколи не вийде з моди! Насиченість, але не перенасиченість. Дотримання спочатку обраної концепції у всьому, включаючи оформлення запрошень та вибору весільної сукні. Не прагніть зробити мікс "всього і по ледве-ледве". Дотримуйтеся однієї обраної лінії - і тоді ваше весілля буде ідеальною!

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan