Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
(067)458-70-59
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Весільні туфлі - шпильки або плоска підошва?

Весільні туфлі - шпильки або плоска підошва?

Говорячи про весілля, кожна дівчина собі вже подумки уявляє день, який вона проведе в мандрах, то туди, то сюди ... На жаль від цього нікуди не дітися, але ось створити собі комфортні умови і бути при цьому королевою вечора, досить просто.

По-перше, купувати весільні туфлі треба задовго до весільної церемонії і постаратися їх хоч трохи розносити. Ви можете надягати їх вдома щовечора, і потичуть розношувати, щоб вони привикли до ноги, а нога до них. Тоді вам вдасться уникнути жахливої ситуації з натертими мозолями на ногах, до яких призводить тільки що куплена НЕ розношене взуття, а вам то в них весь день ходити ...

По-друге, не варто гнатися за сильно високими підборами. Так, жіночі ніжки в такому взутті виглядають просто приголомшливо, але сум на вашому обличчі внаслідок втоми від біганини на такому каблуці, вже точно не буде прикрашати ваші весільні фото! Ми не говоримо, що вам варто купити туфлі-човники, немає. Просто завжди можна розглянути комбіновані варіанти з невеликою платформою в області подушечок пальців. Такі моделі візуально все також подовжують ногу, надають додаткового зростання, але невелика хитрість у вигляді платформи, робить фактичну висоту каблука 15 см, в реальності тільки 10 см. А це вже, погодьтеся, досить комфортне рішення.

По-третє, якщо спідниця вашого наряду багатошарова, якщо поділ вашого весільної сукні йде в підлогу, якщо ваш зріст від 170 см і вище - ви можете запросто дійсно надіти комфортне для вас взуття на плоскій підошві. В цьому немає нічого поганого. Зараз дуже багато дівчат так надходять. Більш того, вони ще й додатково це виділяю і підкреслюють. Наприклад, можуть надіти химерні кеди!

Будемо сподіватися, що поради нашого весільного салону були вам корисні! Чекаємо вас на примірку!

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan