Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Весільний мінімалізм: кілька причин вибрати casual

Весільний мінімалізм: кілька причин вибрати casual

Весілля - один з головних, найбільш пам'ятних моментів в житті всіх жінок. Дівчата планують церемонію, бажають досягти безукорізненності. Одна вельми важлива деталь приносить дискомфорт нареченим - весільна сукня, особливо з пишною спідницею. Воно обмежує майбутню дружину - складно танцювати і просто пересуватися, похід в туалет перетворюється в забіг з перешкодами.

Пишна спідниця або шлейф створюють незручності, до одягання складно підібрати верхній одяг восени / взимку / ранньою весною, доводиться одягати незручне взуття. Уникайте сорому, обравши стиль casual. Він виглядає неймовірно елегантно і дозволить вигідно виділитися.

Весільний салон Гранд Ажур підготував парочку аргументів, чому варто відмовитися від традицій, задуматися про власний комфорт, і зупинити вибір на альтернативному варіанті. У нашому салоні ви купите весільну сукню подібного крою.


Экономия денег

Випускний туалет вийде перешити, вкоротити, застосувати інші маніпуляції, а потім одягнути на інший захід. З нарядом для одруження подібний трюк провернути не вдасться, а це величезна трата коштів.

Правильно підібраний туалет в мінімалістичному дусі заощадить кошти. Надалі носите його в повсякденному житті - на вечірки, розважальні події.

Комфорт понад усе

Практичні названі замислюються про зміну способу після відвідування ЗАГСА. Проста зміна об'ємного і не вельми урочистого вигляду на коктейльної міді-сукні, забезпечує свободу передвіщеній.Но більш оптимальна ідея - наряд в повсякденному стилі. Приїхавши в банкетний зал, не доведеться шукати місце, щоб переодягнутися.

Неординарний імідж

Класичні сукні навіюють нудьгу на дівчат з оригінальним, нетиповим мисленням. Мінімалізм дозволить одягатися в неординарний наряд і підкреслити власну індивідуальність.Задумайтесь про комбінезон, cerys, брючному костюмові. Залежно від переваг, підберіть колірну гамму і красиві аксесуари, що створюють образ нареченої - елегантний капелюшок, фату.

Елегантність

Элегантность

Мінімалізм не відвертати погляди людей від непотрібних декоративних елементів. Він підкреслює витонченість, велич представниць прекрасної статі. Фраза "Шик в простоті" характеризує casual.Щоб бути королевою балу, не обов'язково мучитися через незручну одягу. Шлюбний обряд повинен запам'ятатися, принести щастя - слід враховувати описані вище фактори при виборі туалету

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan