Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Вибір вечірньої сукні

Вибір вечірньої сукні

Отримавши запрошення на неординарну подію, необхідно відповідати його статусу і перша думка кожної жінки - власні зовнішній вигляд, а в якості одягу в більшості випадків подаються вечірні сукні.

Насамперед фасон

вечернее платье 1721c4021

Тут відправною точкою є особливості будови тіла. Офіційні прийоми припускають довгі декольтовані вбрання. На вечірку або побачення можна підібрати коктейльний варіант міді.

Переходимо до колірних відтінків

вечернее платье 1712p2886_16023

Все залежить від тону шкіри і очей. Рожеві, бузкові і блакитні тони для блондинок з сірими і світло-карими очима. Блакитноокі і зеленоокі жінки з ніжно-рожевою шкірою і каштановим волоссям повинні звернути увагу на ніжні кольори. Для рудоволосих красунь - зелені і сині. Карооким брюнеткам для того, щоб купити вечірню сукню варто придивитися до червоного і пурпурного. Класичними вважаються чорні і білі тони.

вечернее платье 1712m3429

Маленький зріст візуально збільшуємо моделлю із завищеною лінією талії. Одночасно фігура набуває стрункість. Для цієї ж мети забарвлення повинна мати горизонтальні лінії. Легка тканина і бретелі зробить образ жіночним. Спідниця-кльош буде стрункішою стегна, якщо ви відчуваєте наявність будь-яких проблем з цими частинами тіла. При такому фасон талія обтягається, а в самих проблемних місцях сукня розширюється. Небажана пишність, таким чином, вуалюється з одночасною зоровим доданням стрункості.

вечернее платье e3816-cream

Дівчата з широкими плечима повинні придивитися до моделей з коротким рукавчиком з оформленою нижньої обробки. Повні руки можна приховати довгим рукавом і акцентуванням уваги на вирізі грудей або відкритої спинці. Образ довершує гарною зачіскою і аксесуарами, які пропонує весільний салон, тут же можна знайти чудові наряди для особливих випадків жінкам з будь-якою комплекцією.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan