Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Вибираємо вечірні сукні по Знаку Зодіаку

Вибираємо вечірні сукні по Знаку Зодіаку

Попри скептичне ставлення серйозної науки до астрології, мільйони людей щодня заглядають в зоряні розрахунки, керуючись ними в повсякденних справах. Віра в диво притаманне нам і тягнеться до сучасної людини від його предків і прекрасно, що часом неймовірне відбуваються в житті людей. Вибираючи вечірні сукні для випускних вечорів чи інших неординарних подій можна скористатися порадами зірок, беручи до уваги свій знак і стихію, до якої ми належимо.

«Вода»

вечернее платье PL_5055

Асоціюється з умиротворенням зі спокоєм і щастя. Люди, що належать до цього природного елементу, відрізняються врівноваженістю і стриманістю. Хоча в моменти поривів характер крутих гірських річок вихлюпується з них. Купити вечірню сукню можна вільних струмуючих силуетів синіх, сріблястих білих відтінків, а також коричневих із золотим і червоних. Допускається багатошаровість у вільному крої, складки і асиметричність країв.

«Земля»

вечернее платье PL_5081

Це прихильники затишку. Важливіше домівки для них нічого немає. Упевнені у власних силах дівчата знають свою мету і до порад з боку ставляться прохолодно. Підбираємо тонкі майстерно оброблені тканини (ажурне плетиво, витончена вишивка) приглушених природних тонів. Моделі класичні, романтичні і з елементами ретро з тонко підібраними аксесуарами.

«Повітря»

вкчкрнее платье PL_5059

Це швидкість і швидкоплинність. Такі люди схильні до частої зміни своєї думки, і мають складнощі з миттєвим вибором, тому моделі для цих дівчат повинні вдало розбавляється різними аксесуарами, для можливості створення нових образів. Наряди повинні носити «спокійний» характер крою.

«Вогонь»

вечернее платье _PL_5065


Це стихія всепоглинальної сили з надлишком життєвої енергії. Для таких пристрасних натур перешкод в досягненні мети не існують. Весільний салон пропонує таким красуням наряди, що підкреслюють яскраву індивідуальність. За стилем підходить як розкішна класика, так і дуже оригінальні крої з незвичайними тканинами контрастних фактур. Кольори - вся гама червоного, контраст чорного з білим, з золотим, пурпурним, темно-синій.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan