Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Вічна класика? Чи може класика бути модною

Вічна класика? Чи може класика бути модною

Організація весілля повністю ґрунтується на перевагах молодят. Хтось планує традиційне у всіх розуміннях святкування, де гостей чекають конкурси, рушник, коровай. Також є закохані, які планують підготувати унікальне свято, наприклад, підводне або на гірськолижному курорті.

Класика завжди знаходиться на піку популярності. Погодьтеся, запалювання домівки не залишить байдужим нікого, а весільні сукні з національними мотивами викликають захоплення.

Что такое традиционная свадьба по-украински?

Всі регіони нашої неосяжної країни мають свої індивідуальні загальноприйняті норми для цього заходу. Безліч обрядів вже не так потрібні, але деякі збереглися до нашого часу. І саме ці традиції створюють неповторну атмосферу, яка зачіпає всі куточки нашого серце.Наречена може купити весільну сукню тільки ґрунтуючись на свої побажання, але класика святкування обов'язково включає:

  • національні атрибути (ікони, рушники, коровай, вишиванки);
  • обряди викупу нареченої і зняття фати мамою чоловіка;
  • благословення батьками молодих.

украинская атрибутика на свадьбе


Багато сучасних дівчат задаються питанням: «чи актуальні ці елементи сьогодні?» Атрибути в давні часи виготовлялися самостійно. Але зараз у багатьох представниць прекрасної статі немає часу і сил на ручну вишивку, тому прекрасною альтернативою може стати декор столу придбаним вишитим рушником. Це буде виглядати модно і ексклюзивно.

встреча караваем на свадьбе

Коровай можна доповнити свіжими фруктами і ягодами, кремом, і тоді він стане унікальною заміною торту. Викуп нареченої в наш час відходить в небуття, все більше молодят віддають перевагу романтичній зустрічі закоханих. Доповнити її можливо смішними конкурсами, що задасть правильну атмосферу події.

символ семьи на свадьбе

Вирушаючи в весільний салон, дівчата вибирають вінки, діадеми, натомість звичної вуалі. Тому зняття фати зараз також не особливо актуально. Але ось запалювання свічок - ця варіація створює романтичну обстава, наповнює очі присутніх сльозами, символізує благословення батьками наречених на щасливе і довге життя.

Погодьтеся, така «вічна класика» буде популярна і актуальна в усі часи. Адже саме ці елементи створюють чарівне диво таїнства одруження.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan