Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Вірна супутниця. Про сумочку нареченої і її вміст. (Частина 1)

Вірна супутниця. Про сумочку нареченої і її вміст. (Частина 1)

Не існує більш цікавого весільного аксесуара, ніж сумка. На форумах та інтернет-сторінках вона викликає дискусії і суперечки. Люди цікавляться, чи потрібна вона взагалі? Обов'язково купувати або утриматися від придбання? Питання виникають практично у кожної дівчини, яка збирається виходити заміж, готується надіти білу весільну сукню і танцювати заповітний перший подружній танець під всесвітньо відому музику Мендельсона.

Навіть самі незначні дрібниці дозволять виглядати ідеально

маленький и модный атрибут

Наречена хоче виглядати на власному весіллі бездоганно і зовсім. Витрачає сили і часу на вибір наряду, фати, туфель, торта, букета і інших аксесуарів. У той момент, коли вам вдалося купити весільну сукню і ідеально підібрати до нього всі інші елементи, виникає питання: чи потрібна сумочка? Чи обов'язково купувати цей маленький і модний атрибут?

маленький и модный атрибут 1

Деякі вважають, що це досить приваблива річ, яка відмінно буде поєднуватися з сукнею. Камені, які на неї нашиті, прекрасно переливаються на сонячному світлі, а вишиті візерунки з бісеру так і притягують увагу перехожих. Зараз досить легко знайти саме ту, яка відмінно виглядатиме, і підходити до весільного вбрання. Крихітна або досить місткою - вирішувати нареченої.

маленький и модный атрибут 2

Для деяких представниць жіночої статі це досить практична річ. Туди легко покласти дрібниці - мобільний телефон, вологі серветки, гроші. В руках тримати не естетично, а сумочка оптимальний варіант.
Сюди вміститься то, без чого складно обійтися. Наприклад, порвалися панчохи / колготки - прозорий лак допоможе уникнути катастрофи, закріпивши місце розриву. Нові туфлі настільки гарні, але жахливо незручні - натерту ногу врятує припасений пластир.

маленький и модный атрибут 3

Не виявилося поруч фотографа, а наречена (або вже дружина?) Знайшла ідеальне місце для фотографії. Виручить улюблений смартфон. Причин залишити модний аксесуар багато. Багато просто відчувають дискомфорт при відсутності звичного предмета на плечі.

маленький и модный атрибут 4

Але існують противники, які вважають її зайвою деталлю, що заважає і займає руки. На користь аргументу стверджують - наречена повинна тримати букет квітів і улюбленого за руку.

Про супротивників сумочки і їх аргументах, читач дізнається з другої частини статті, підготовленій весільним салоном Гранд Ажур.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan