Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Всі за і проти фати в образі нареченої

Всі за і проти фати в образі нареченої

У стародавньому Римі наречену належало ховати від навколишнього. Тобто приховати намагалися личко красуні. Пояснювалося це недоброзичливими поглядами чужих людей. Але і в історії і традиціях багатьох племен і народів наречену майбутньому чоловікові не показували до проведеного обряду. А одним з основних священних дійств було зняття накидки з голови нареченої. Подібне практикують зараз або в минулому індуси, єгиптяни, араби та інші європейські і азійський народи. В сучасних повір'ях весільні сукні при повторному виході заміж або вагітності в момент одруження доповнюється короткою фатою або її взагалі не повинно бути.

Голос «за»

Накидка - підкреслення важливості і унікальності події і дозволяє виділити винуватицю свято. Її образ ставати загадковим і романтичним і для нареченого, і для всіх запрошених на урочистості. І ще одна відмінна риса - покрасуватися в цьому вбранні навряд чи випаде ще можливість. Унікальність моменту воістину чарівна.

Доводи «проти»

Купити весільну сукню можна різних фасонів і довга фата може гармоніювати не з усяким силуетом. Потрібно взяти до уваги і місце проведення церемонії. Пляж в короткий відрізок часу перетворить вінчальний аксесуар в довжину трохи провладний шлейф тканини. Знову ж таки, якщо весілля у жінки не перша, то будьте готові до косого поглядам, за якими ховаються пересуди.

Сучасне бачення традиційних елементів нарядів молодят

Радячись зі старшими жінками в родині, категорично і однозначно необхідність фати буде вам доведена. Але остаточне рішення приймати тільки майбутній дружині. Небажання що-небудь себе обтяжувати або продуманий заздалегідь образ не передбачає наявність зайвих елементів не зобов'язує підкорятися нав'язаним думкам. Старомодні прикмети і страшилки в еру, коли штучний інтелект не викликає подиву, є банальними забобонами.

Віддайте перевагу зручності під час урочистих подій. Весільний салон може запропонувати витончені шалі і палантини, якими можна покрити голову на час вінчальної церковної церемонії. Якщо ж прийнято рішення на користь фати, то необхідно потурбуватись про надійне її розміщенні і закріпленні. Потрібно спочатку подбати про що спадає, що розкривається, яка б показала красу фаті, і не дати перетворитися їй в безглуздий шматок матерії.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan