Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Выбираем праздничную бижутерию для невесты

Выбираем праздничную бижутерию для невесты

Весільна біжутерія - невід'ємна частина образу нареченої. Без прикрас цей образ буде виглядати незавершеним і неповним, навіть якщо на дівчині саме розкішне весільної сукні. Прикраси служать завершальним штрихом, і, звичайно ж, вони повинні ідеально гармоніювати з нарядом і макіяжем нареченої. Як правильно вибрати весільну біжутерію? Що потрібно врахувати при її виборі?

Вибір прикрас на шию - бус, кольє, намиста - безпосередньо залежить від типу ліфа і наявності декору на плаття. Наприклад, якщо ліф повністю закритий, або якщо плаття оброблено великою кількістю страз, каменів або рюш, прикраси на шию не використовуються. У цих випадках слід зупинити вибір на невеликих сережках і браслетах. До сукні зі стандартним або глибоким декольте і без численного декору підійде кольє Y-образної або V-подібної форми в залежності від типу вирізу. Кулон з перлами поєднується з сукнею, на якому присутні рюші або квіти в невеликій кількості. А до відкритого ліфа підійде або кулон на тонкому ланцюжку, або масивне кольє або намиста - до речі, такі прикраси є одним із трендів нинішнього сезону!

Біжутерію вибирають не тільки за фасоном, але і за кольором сукні. Срібло або перли поєднуються з білою сукнею, тоді як до пудровим, кремовим або золотистих відтінків підійде золото. А якщо плаття виконано в нестандартному тоні або ж має окремі кольорові елементи, прикраси слід вибирати того ж кольору, що і ці деталі наряду. І головне правило при виборі кольору біжутерії - дотримуватися одного тону і не змішувати колірну палітру прикрас.

Нарешті, тип особи і зачіска нареченої - то, від чого залежить вибір сережок і прикрас для волосся. До овальній особі підійдуть будь-які сережки і практично будь-яка діадема. Круглолицьої нареченій найкраще зупинити вибір на довгих тонких сережках і діадеми із загостреним кінцем. Дівчині з квадратними рисами підходять сережки-крапельки і виключно діадема з рівномірно розподіленим по ній стразами, а з трикутними - маленькі сережки-гвоздики і діадема з хитромудрим візерунком. Тип зачіски також грає роль. Якщо зачіска масивна і прикрашена квітами, стразами і шпильками - діадема не знадобиться, а сережки краще вибрати невеликих розмірів. І, навпаки, при порівняно простій зачісці без декору добре виглядають великі сережки і діадема або корона.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan