Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Як організувати зелене весілля

Як організувати зелене весілля

Під терміном "зелене весілля" мається на увазі не тільки зелений дрес-код і оформлення банкетного майданчика в зелених тонах. Зелене весілля, вона ж ековесілля - свята, головною ниткою якого є "зелені" переконання - збереження навколишнього середовища, турбота про природу і здорове харчування. І хоча такі весілля не поширені широко, ми все ж розповімо про них!

Весільна сукня для "зеленої" церемонії - це легке плаття з натуральних тканин, без обробки з використанням штучних матеріалів. Можна подумати про вибір кольорової сукні, весільного або вечірнього - наряду в зелених тонах чудово підійде для ековесілля!

Якщо театр починається з вішалки, то весілля - з запрошень, які, звичайно ж, повинні вписуватися в загальну концепцію заходу. Виробники йдуть назустріч молодятам, пропонуючи свої варіанти запрошень з бамбука або переробленого паперу.

Найкращий варіант "зеленого" весільного банкету - виїзна церемонія на природі або літньому майданчику ресторану. Декором для такого весілля служать композиції з живих квітів, а також предмети з дерева або екоматеріалів. Розпис в загсі з подальшим виїздом весільного кортежу на місце проведення банкету - не найкращий варіант: вихлопні гази ніяк не в'яжуться з концепцією "еко". Втім, є й такі варіанти, як проїхатися від загсу до ресторану на велосипедах або орендувати електромобілі. А якщо ви святкуєте за містом, то чи не погребуйте прогулянками верхи або в кінному возі!

Для "зеленого" весільного меню найкраще замовити рослинні продукти, вирощені в умовах домашнього господарства або невеликої ферми. Тобто, без використання хімікатів. Це обійдеться дорожче, але і в концепцію весілля впишеться, і смачно, і корисно! Найголовніше - овочі і фрукти повинні бути по сезону. Вирощене у теплицях екопродуктом не рахується. Природно, "зелені" страви, якщо вони не подаються в свіжому вигляді, повинні бути приготовлені за спеціальними технологіями - це потрібно заздалегідь обумовити з шеф-кухарем ресторану або постачальником частувань на ваш весільний стіл.

І кілька слів про подарунки. В якості альтернативи пакування можна використовувати набирають популярність екопакети. Самі "зелені" подарунки - це кімнатні рослини у вазонах, це оригінальні страви, це насіння багаторічних квітів. А деякі пари і зовсім відмовляються від подарунків на користь благодійності.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan