Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Як підібрати білизну під весільну сукню?

Як підібрати білизну під весільну сукню?

Купити модну весільну сукню - це половина завдання. Важливо також правильно підібрати спідню білизну. На виборі весільних аксесуарів впливає кілька чинників - колір і фасон вбрання. Зазвичай це білий або кремовий відтінок. Природно вибирати для білизни такий же. Це не індивідуальний вибір, а данина традиції, з якої краще вважатися. Цей тон символізує невинність, жіночність, ніжність.

Как подобрать белье под свадебное платье?

Є кілька можливих варіантів:

  1. Білизна під основний наряд. Вибирається безпосередньо для урочистої частини церемонії. Рекомендується робити вибір тільки тоді, коли ви точно впевнені, яку модель будете носити під час основного заходу.
  2. Будуарна сукня нареченої для першої ночі. Це повноцінна модель. Допускаються експерименти і вибір будь-якого комплекту на розсуд молодий. Рекомендується вибирати щось теплих пастельних відтінків. Не потрібно вибирати червоні або чорні комплекти, які зруйнують всю ніжність і романтичність церемонії одруження.

У брендовому весільному салоні доступні такі моделі:бюстгальтер і трусики.

  • бюстгальтер і трусики.
  • корсет і трусики.
  • бюст'є і трусики.
  • боді

Завжди можна вибрати один з варіантів в залежності від уподобань. Альтернативи можна комбінувати, підбираючи найбільш вигідне поєднання. На додаток зазвичай надається підв'язка.

Как подобрать белье под свадебное платье?

Завершальним штрихом є панчохи або колготки. Краще вибирати перший варіант. Він виглядає стильно, підходить до будь-якого варіанту. Його можна використовувати в майбутньому під інші модні весільні сукні 2020. Для корекції фігури можна використовувати спеціальні моделі, щоб зробити силует стрункішим і жіночним.

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan