Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Як підійти до вибору подружок нареченої?

Як підійти до вибору подружок нареченої?

Радянські весільні традиції відходять у минуле, а разом з ними і свідки. Все частіше майбутні молодята йдуть західними традиціями, і свідок поступається місцем одному (бояринові) нареченого, а свідок - подружці нареченої.

Хто така подружка нареченої, і як правильно підійти до вибору кандидатури на цю роль?

Подружка нареченої - це не просто подруга. На час всіх передвесільних клопотів і на весь урочистий день вона стає правою рукою нареченої, допомагаючи їй у всьому. Вибір весільної сукні, вибір аксесуарів для декору залу і самого свята, пошук ведучого, фотографа, ранкові збори, зустріч і розсаджування гостей - все це лягає на тендітні плечі вірної помічниці! Іноді майбутня наречена вибирає собі кількох подружок, призначаючи одну старшої - розподіляє обов'язки між іншими і допомагає в зборах. Тому перший і найважливіший момент при виборі подружки нареченої - можливість потенційної претендентки на цю роль приділяти велику кількість часу нареченій і всім її передвесільним потребам. Саме цей фактор є ключовим в традиції вибирати в подружки незаміжню дівчину. Не всякий чоловік буде радий тому, що дружина раптом перестала приділяти йому увагу, повністю переключившись на весілля найкращої подруги.

Інший важливий момент - фінансові можливості. Цей момент не грає ролі, якщо наречена сама оплачує своїм подружкам вечірні сукні, послуги перукаря і візажиста. Але якщо кандидатка на роль подружки нареченої повинна оплачувати витрати сама, її фінансові можливості стають ключовими. Не ображайтеся, якщо ваша подруга ввічливо відмовить вам з тієї причини, що святковий образ, відповідний її статусу, не вписується в її бюджет.

Подружка нареченої - це не просто подруга, це надійний партнер, який просто не має права підвести! Тому вибирати подружок слід тільки з дівчат, перевірених часом і обставинами. Нерідко подружкою нареченої стає її рідна сестра або інша родичка-ровесниця.

Як вгадати з кількістю подружок? Просто поговоріть зі своїм обранцем! Узгодьте з ним кількість бояр і подружок - воно повинно бути однаковим. І врахуйте, що ваші помічниці будуть постійно біля вас. Якщо ви знаєте, що хтось із подруг не подобається вашому нареченому, подумайте двічі перед тим, як призначати цю подругу подружкою, особливо старшої.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan