Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Як створити грайливий образ нареченої з весільними сукнями від салону Ажур?

Як створити грайливий образ нареченої з весільними сукнями від салону Ажур?

Пропонуємо вам подивитися ТОП-5 весільних суконь, які допоможуть створити грайливий образ нареченої 2019-2020:

Весільна сукня Rosa

свадебное платье Rosa

Відкриває наш ТОП неймовірне весільну сукню Rosa від Daria Karlozi. Модель виконана з елементами старовинного крою, що надає наряду не тільки неабиякого виду, але ще дуже великої оригінальності.

Весільна сукня Adina

свадебное платье Adina

Для тих, кому хочеться не лише, вразити гостей незвичністю своєї весільної сукні, але ще і показати глибину власної натури, радимо звернути увагу на вінчальний наряд Adina від Ida Torez.

Весільна сукня Leptoria

свадебное платье Leproria

Вам здається, що вашому образу нареченої не вистачає легкості та невимушеності? Хочете щось реально кардинально нове? Тоді зверніть свій погляд до моделі Leptoria від ТМ Lanesta. У такому вбранні увагу гостей Вам точно гарантовано, а обговорення вбрання триватиме ще довгі роки!

Весільна сукня Tamal

свадебное платье Tamal

Ніжність і вишуканість, чергуються в цій моделі з іскоркою азарту і невимушеності. Якщо хочете на власному весіллі виглядати як ангел розправив крила, вас в нашому салоні вже чекає модель Tamal від ТМ Armonia.

Весільна сукня  Ferella

свадебное платье Ferella

Нестандартне, але прекрасне. Сукня, в якій так гармонійно поєднується класика і новаторський підхід дизайнерів. Саме цей наряд ми рекомендуємо нареченим, які все ще до кінця не визначилися між класикою, і чимось таким собі.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan