Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Як уникнути сварки під час підготовки до весілля: 7 ефективних порад

Як уникнути сварки під час підготовки до весілля: 7 ефективних порад

Урочистості - це чудово. Процес їх підготовки не закінчується для наречених тим, щоб вибрати весільні сукні. Доведеться докласти багато сил і запастися терпінням для врахування інтересів двох сторін. Для мирного здійснення грандіозного заходу необхідно скористатися кількома простими порадами.

Розподіл обов'язків

Как избежать ссоры во время подготовки к свадьбе:Разделение обязанностей

Залучати в підготовці кожного, визначивши, хто за яку ділянку відповідальний. З майбутнім главою молодої сім'ї обговоріть, яка сфера йому цікава: меню, розсадження запрошених, вибір музики і т.д. Купити весільну сукню природно у сфері компетенції нареченої. Але раз свято загальне, то рятувати нареченого можливості активно взяти участь в його підготовці не слід.

Компроміс

Как избежать ссоры во время подготовки к свадьбе: Компромисс

Слухайте один одного. Навчіться співпрацювати без різких дратівливих заяв в разі незгоди, а подумайте над альтернативами.

Спільне прийняття рішень

Как избежать ссоры во время подготовки к свадьбе: Совместное принятие решений

Відвідуйте весільний салон удвох. Навіть якщо це суперечить традиціям. І в усьому іншому залучайте майбутнього чоловіка. Сил на все не вистачить. Пам'ятайте, що це і його свято теж. Радьтеся з будь-якого приводу - місце проведення, організація банкету, які квіти. Прийняття рішень в поодинці здатну породжувати конфлікти.

Плануйте час

Как избежать ссоры во время подготовки к свадьбе: Планируйте время

Поспіх ні до чого доброго не веде, а тільки до дратівливості і наростаючого напруження. Вихід - розклад всіх дій з урахуванням відведеного часу на впровадження в життя. Не забувайте про запас - можуть виникнути непередбачені обставини

Відпочинок

Как избежать ссоры во время подготовки к свадьбе: Отдых

Важлива складова підготовчих заходів - перепочинок. Втома, що накопичилася (фізична й емоційна) може стати причиною збоїв в усьому що відбувається. Якщо відчувається подібне, пора перейти на абстрактне заняття - похід в кіно, зустріч з подружками без повинності обговорювати весільні аксесуари та подібні речі. Просто візьміть книгу в руки, усамітнившись. Після кризового періоду, відновлюємо роботу з подвоєними зусиллями.

Залучення друзів і рідних

Как избежать ссоры во время подготовки к свадьбе: Привлечение друзей и родных

Участь в процесі близьких зробить задоволеними і їх. Дайте їм маленькі доручення - вибір декору, продумування образів подружок, але все ж останнє слово залишайте за собоПісля весілля все тільки починається

Как избежать ссоры во время подготовки к свадьбе: После свадьбы все только начинается

Погані емоції женіть, що не раньте словами. З усіма, хто поруч в цей момент, потрібно буде жити в світі довгі роки.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan