Вибрати весільні сукні для нареченої непросто. Кожна дівчина мріє про що - щось особливе, витонченому, незвичайному - адже це її найщасливіший день у житті. Наряд зі шлейфом є саме таким - він виглядає граціозно, аристократично, по - королівська розкішно, елегантно. Не всі дівчата вирішуються на подібний експеримент, адже на вибір одягу впливає багато фактором. Але чи потрібно відмовляти собі в цій слабкості?
Види шлейфів
Купити весільну сукню зі шлейфом можна відвідавши весільний салон, в якому консультанти підберуть наряд саме для вас. Існують такі види виробів:
- цільна - спідниця триває шлейфом;
- з підкладкою - найчастіше ажурний варіант, який підтримує тканину і витончено вкладає її;
- без підкладки - легка, невагома тканина, яка елегантно майорить при ходьбі. Вдале рішення в літній сезон - не створює тяжкості і не жарко;
- знімний - виріб можна відстебнути на час банкету, вдосталь насолодившись фотосесією у вишуканому вбранні.
Як обрати?
Варто враховувати три фактори: довжина виробу, час року і формат заходу. Якщо у вас класичне весілля - шлейф буде доречний, і виглядає витончено. Ідеальним вибором сезону для весілля в такому вбранні є літо і морозна зима, з огляду на погоду і температуру повітря. Якщо є побоювання щодо забруднення шлейфу, підбирайте модель з підкладкою. Підбирайте плаття відповідно до обраного стилю - класична або вінтажна церемонія ідеально підкреслить елегантність образу. Якщо ваш захід заплановано в стилі бохо, Прованс або іншому - віддайте перевагу більш відповідним варіантам.
Як носити сукню зі шлейфом?
Наречена повинна вміти себе подати, володіти ідеальною поставою і граціозністю королеви. Сукні зі шлейфом просто неможливо нести по - іншому! Рекомендується «порепетирувати» перед урочистість, сідайте, ходите, повертайтеся. Якщо хочете самостійно «керувати» виробом, зверніться в ательє - модистка пришиє вам на зап'ясті шнурочок. Для більш вільного пересування і гарної форми, не зайвим буде придбання під'юбник під шлейф.