Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Ср - Нд.: 11:00-18:00 | Пн. - Вт.: вихідний (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Як вибрати найкраще весільну сукню, виходячи з типу фігури (Частина 2)

Як вибрати найкраще весільну сукню, виходячи з типу фігури (Частина 2)

У другій частині статті ми розповімо про те, як правильно підібрати ліф весільного плаття по типу фігури.Ітак, ми продовжуємо розповідь про те, як правильно вибрати весільну сукню, виходячи з типу фігури, і зараз ми поговоримо про ліф (який буває ліф і лінії декольте - читайте тут:) Почнемо з щасливиць, що володіють фігурою "пісочний годинник". Їм все фасони покірні! Будь-який вид ліфа і декольте буде вигідно виглядати на них!

Популярний і модний нині V-подібний виріз підійде дівчатам з фігурою "трикутник". Він візуально згладить широкі плечі і змістить акцент з них на зону декольте. Зверніть увагу, що широкоплечим дівчатам необхідно приховати особливість фігури рукавами - довгими, ¾ або до ліктя. Рукава повинні бути вузькі, щоб візуально зробити плечі вже і витонченіше.

Нареченим з фігурою "яблуко" підійде закритий ліф з овальним вирізом, який виглядає не менш ефектно, ніж V-подібний. Такий виріз підійде також нареченим з фігурою "груша".

Для дівчат з прямокутною фігурою підійде ліф "Американка". Цей вид ліфа універсальний, він відмінно виглядає на будь-якій фігурі за рахунок акценту, зміщеного з плечей, але на "прямокутниках" він виглядає особливо ефектно!

Для грушоподібної фігури хороший варіант - ліф "сердечко", який гармонійно поєднується з пишним силуетом, або відкритий прямий ліф, якщо розмір бюста перевищує третій.

Дівчата, які розбираються в типах фігури і в тому, як скорегувати свою зовнішність за допомогою одягу, без праці виберуть собі відповідну весільну сукню. А як бути тим, хто далекий від таких тонкощів? Вихід є - звернутися до професіоналів!

Милі наречені! Стилісти нашого салону "Гранд Ажур" - фахівці з високою кваліфікацією, які проходили навчання та практику за кордоном. Вони підберуть вам ідеальне весільну сукню з урахуванням ваших зовнішніх даних і особистих побажань! Довіртеся професіоналам - і в день свого свята ви будете найкрасивішою, найбажанішою і найщасливішою нареченою!

Ariamo

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan