Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Як врахувати смаки подружок нареченої при виборі їх нарядів

Як врахувати смаки подружок нареченої при виборі їх нарядів

Існує думка, що сукні подружкам нареченої повинна вибирати сама наречена. Що ці сукні повинні бути однакові, відповідати концепції свята, підкреслювати і доповнювати образ нареченої, що не затьмарюючи при цьому саму молоду.

Все так, та не так. Хоча б тому, що сукню вибирає наречена, але купує - подружка нареченої за свої гроші. Однакові сукні - теж не завжди варіант, тому що один і той же фасон і колір абсолютно по-різному виглядає на різних типах зовнішності і фігури. Що підійде одній дівчині, то зовсім не личить інший. До того ж кожна з подружок нареченої - особистість зі своїм смаком, стилем і розумінням комфортного одягу. У сукні, обраному для ролі подружки нареченої на весіллі, дівчина повинна відчувати себе комфортно і вільно.

Простіше кажучи, перед нареченою стоїть завдання вибрати не тільки весільний наряд для себе, але і підібрати сукні своїм подружкам, враховуючи смаки та особливості кожної з них.

Як врахувати смаки подружок нареченої при виборі їх нарядів?

Перш за все, нареченій слід заздалегідь визначитися з кількістю подружок. Одна, дві, п'ять - вирішувати їй! Визначившись з кількістю, а також зі своїм весільним чином, можна приступати до вибору нарядів для подружок. І чим раніше - тим більше шансів вибрати підходящі варіанти.

Не бійтеся відкрито обговорювати з подружками ті чи інші наряди! Створіть свою закриту групу в соцмережі або чат в месенджері, обмінюйтеся знайденими в інтернеті картинками, словом - питайте думки дівчат, спонукайте їх шукати ті моделі, які подобаються їм. Так вам легше буде запропонувати їм варіанти, коли ви підете в салон суконь на примірку.

Не зупиняйтеся на одному обраному сукні! Запропонуйте два-три варіанти, які подобаються і вам, і вашій подружці, але вибрати з цих варіантів дозвольте їй. Адже їй носити це плаття весь весільний день!

Шлях найменшого опору - вибирати сукню для подружок нареченої одразу після вибору свого весільного наряду в тому ж салоні. Стилісти з досвідом і кваліфікацією (в їх числі і фахівці з нашого салону) підберуть сукню для ваших подружок, враховуючи і ваш образ, і їхні смаки і особливості образу.Не забудьте також врахувати фінансові можливості ваших подружок. Пам'ятайте, що, крім покупки сукні, і вам, і їм потрібно буде витратитися на зачіску і макіяж.

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan