Київ, бул. Лесі Українки, 23а, Печерська
г. Київ, бул. Лесі Українки, 23а, М Печерська Пн - Пт.: 10:00-20:00 | Сб. - Нд.: 11:00-19:00 (044) 362-10-57 | (067)458-70-59

Як зрозуміти, чи потрібно вам другий весільну сукню

Як зрозуміти, чи потрібно вам другий весільну сукню

Дві весільні сукні для одного свята ... Для кого-то це розкіш, яку, звичайно ж, можна дозволити собі в честь знаменної події, для кого-то - безглузда витрата грошей, а для кого-то - необхідність. Сукня-трансформер виручає далеко не завжди, тому питання про покупку другого весільного плаття - не рідкість у наш час.

Як зрозуміти, чи потрібно вам другий весільну сукню? Дуже просто - прочитайте цю статтю, і якщо більшість пунктів збігається з вашим випадком, значить, можете задуматися про покупку другого весільної сукні!

Перша і найпоширеніша причина, по якій наречена набуває дві весільні сукні - вінчальна церемонія. Церковні канони мають на увазі певний стиль оздоблення, а наречена мріє про кардинально протилежного образі! Їй не хочеться весь день ходити в закритому довгій сукні. Вихід з цієї ситуації - надіти для обряду відповідними канонами вінчальну сукню, а після змінити його на інше - те, що припало до душі.

Інша причина - погодні умови, не зовсім відповідні сукні. Наприклад, весілля взимку, а нареченій хочеться бути в легкому повітряному вбранні, який явно не підходить для зимової фотосесії. Краще рішення - дві весільні сукні: одне - з щільних матеріалів, для церемонії, прогулянки та фотографування, друге - для весільного банкету в теплому приміщенні. Або, навпаки, нареченій хочеться блищати в розкішному вбранні, в якому влітку буде нестерпно жарко. На церемонію і прогулянку можна надіти легку сукню, а на банкет - сукню своєї мрії.

 

Якщо наречена хоче провести більшу частину свята на танцмайданчик або просто в русі, то друга сукня їй просто необхідно! Сукня з довгою спідницею і шлейфом змінюється на більш скромний, але більш комфортний наряд. Альтернативою другого весільного плаття часто є вечірня сукня нареченої.

Ще одна причина подумати про другий весільній сукні - конфлікт зі старшими родичами, налаштованими консервативно. Втім, не обов'язково конфлікт - це може бути і сімейна традиція виходити заміж у сукні певного фасону. В цьому випадку можна піти назустріч і надіти "плаття для родичів" на час церемонії, а для подальшого проведення часу одягатися в "свій" весільний наряд.

Нарешті, одне бажання нареченої надіти дві сукні в день весілля - більш ніж вагома причина для покупки двох нарядів! Якщо дівчині подобаються два абсолютно різних сукні, і якщо вона може дозволити собі таку розкіш - то чому ні?

Салон партнер Ариамо

©2008 - 2021. Салон весільних суконь "Гранд Ажур"

Розробка сайта студія Ixtlan